Zoetis Сінулокс 500 мг 1 табл.

  • Zoetis Сінулокс 500 мг 1 табл.
  • Zoetis Сінулокс 500 мг 1 табл.
Zoetis Сінулокс 500 мг 1 табл.
52 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Zoetis
Кількість:

Сучасний антибіотик для собак і кішок в формі таблеток по 500 мг. Показаннями до застосування «Сінулокса» є різні бактеріальні інфекції: ентерити, захворювання сечостатевої системи, органів дихання, м'яких тканин і шкіри, стоматити і т. Д. Препарат є антибактеріальним, тому використовуйте його за призначенням ветеринарного лікаря.
Ліки є круглі рожеві таблетки з написом і розділової смужкою. Антибіотик проведений в Італії у відповідності зі строгими стандартами якості. Він має широкий спектр застосування і добре зарекомендував себе у ветеринарній практиці.
Компоненти, що відповідають за його дію:
• Амоксицилін. Основна речовина, в одній таблетці - 40 мг. Є напівсинтетичним пеніциліном і характеризується високою швидкістю впливу на бактерії.
• Клавулановая кислота. Блокує захисні властивості бактерій і забезпечує ефективність роботи амоксициліну. 
Склад лікарського засобу
Сінулокс таблетки 500 мг є круглі таблетки рожевого кольору з розподільчою борозенкою на одному боці і написом «Сінулокс» на іншій стороні. Кожна таблетка містить 400 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату та 100 мг клавуланової кислоти у формі клавуланату натрію. Сінулокс таблетки 500 мг випускають розфасованими в блістери по 2 штуки, які вкладають в картонні коробки по 5 штук.
Фармакологічні властивості
Амоксицилін - напівсинтетичний пеніцилін широкого спектра дії, який чинить швидку бактерицидну дію на багато грампозитивні (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium spp.) І грамнегативні бактерії (Esсherichia coli, Salmonella, Bordetella bronchiseptica, Proteus spp., Pasteurella, Klebsiella), включаючи b-лактамазопродукуючих штами. Резистентність до b-лактамних антибактеріальних препаратів як правило обумовлена здатністю мікроорганізмів виробляти b-лактамазу - фермент, який руйнує b-лактамні кільця антибіотика раніше, ніж він зможе вплинути на бактеріальну клітину. Клавуланова кислота, яка входить до складу сінулокса, інактивує b-лактамазу і тим самим відновлює чутливість бактерії до бактерицидної дії амоксициліну в концентраціях, які легко досягаються в тканинах тварин після введення препарату.
Показання
Призначають собакам і кішкам для лікування інфекцій бактеріальної етіології: захворювань шкіри і м'яких тканин (абсцеси, піодермії, запалення паранальних залоз, гінгівіти, стоматити і т. П.), Хвороб органів дихання, захворювань сечостатевої системи і ентеритів. 
Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Сінулокс таблетки 500 мг задають хворою твариною безпосередньо в рот або розкришене вигляді разом з кормом в разової дозі 12,5 мг на 1 кг маси тварини 2 рази в день протягом 5 - 7 днів: Маса тваринного / Кількість таблеток на 1 тварина 2 рази в добу: 19 - 25 кг - 0,5 таблетки. 26 - 35 кг - 0,75 таблетки. 36 - 50 кг - 1 таблетка. Понад 50 кг - 1,5 таблетки. У разі якщо захворювання важко піддається лікуванню, особливо при інфекціях органів дихання, можна збільшити дозу Сінулокса в 2 рази (до 25 мг на 1 кг ваги тварини) двічі на день. У разі хронічних або важко виліковних захворювань, часто супроводжуються значним ушкодженням тканин, рекомендований більш тривалий курс терапії Сінулоксом: тривалість лікування хронічних шкірних захворювань і хронічних циститів становить 10-28 днів, респіраторних захворювань - 8-10 днів.
ПОБІЧНІ ДІЇ
У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища не спостерігаються.
Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів препарату. Сінулокс, як і інші антибіотики пеніцилінового ряду, що не дозволяється призначати кроликам, морським свинкам, хом'якам і піщанкам. З великою обережністю слід застосовувати препарат іншим видам дрібних травоїдних.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Особливі запобіжні заходи не передбачені. Застосування препарату не показано при псевдомонозна інфекції. Сінулокс таблетки 500 мг можна використовувати як альтернативу ін'єкційним формам антибіотиків при лікуванні дрібних тварин.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
У сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС. Термін придатності - 2 роки. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

Фільтри
Блістер упаковка (10 табл.)