Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Бровафарма Азидин-вет 0,24 г

  • Бровафарма Азидин-вет 0,24 г
  • Бровафарма Азидин-вет 0,24 г
Бровафарма Азидин-вет 0,24 г
16 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Бровафарма
Антипротозойний засіб широкого спектру дії
Кількість:

Склад
1 г препарату містить:
диміназену ацетурат — 438 мг
феназон — 562 мг
Опис
Порошок жовтого кольору, без запаху.
Фармакологічні властивості
Антипротозойний препарат широкого спектра дії.
Диміназену ацетурат — іонний асоціат 4,4-(диазоаміно)-дибензамідину з N-ацетилгліцинатом — активний проти збудників протозоозів родів Babesia, Trypanosoma, Theileria та має антибактеріальні та фунгіостатичні властивості. Механізм дії диміназену ацетурату полягає у зміні процесів аеробного гліколізу та синтезу ДНК найпростіших, що призводить до їх загибелі.
Феназон має аналгетичні та антипіринні властивості, зменшує проникність судин.
Після застосування препарат захищає організм тварин від реінвазії і відновлення активності збудників піроплазмідозів протягом 10-15 діб.
Показання
Лікування та профілактика великої рогатої худоби, овець, кіз, коней, верблюдів, собак, котів при кровопаразитарних захворюваннях — бабезіозі (піраплазмозі), трипаносомозі, тейлеріозі.
Протипоказання
Не призначати тваринам із захворюваннями нирок.
Спосіб застосування та дози
Перед застосуванням препарату готують його розчин 7%. Для цього у флакон з порошком 0,24, 2,4 або 24 г додають воду для ін’єкцій 1,25, 12,5 або 125 мл, відповідно.
Водний розчин препарату вводять внутрішньом'язово або підшкірно у таких дозах:
• велика рогата худоба, вівці, кози, коні та верблюди — 1 мл розчину 7% на 20 кг маси тіла (це відповідає 3,5 мг диміназену ацетурату на 1 кг маси тіла);
• собаки, коти — 0,1 мл розчину 3,5% (вміст флакону розчиняють у подвійному об'ємі води для ін’єкцій) на 2 кг маси тіла.
Якщо після введення розрахованої дози препарату загальний стан тварини не поліпшився, препарат вводять повторно через 24-30 годин у такій самій дозі.
Якщо терапевтична дія препарату є слабкою, його дозу можна збільшити у 1,5-2 рази, але так, щоб загальна сумарна доза для однієї дорослої тварини не перевищувала 60 мл розчину препарату 7%.
При виявленні перших випадків захворювання препарат вводять усім тваринам стада (групи, отари) з метою профілактики. Профілактична доза становить 1 мл на 40 кг маси тіла.
Застереження
Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо дозволяється через 20 діб, людям вживати в їжу молоко можна через 3 доби. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, використовують для годування м'ясоїдних тварин або виготовлення м'ясо-кісткового борошна, молоко випоюють тваринам після термічної обробки.
Упаковка
Скляні флакони по 0,24, 2,4, 24 г.
Умови зберігання
У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +8 до +20 °С.
Готовий розчин зберігати в холодильнику і використати протягом 14 діб.

Фільтри
Упаковка 1 флакон