Api-San Лакто-стоп для собак 7 мл

  • Api-San Лакто-стоп для собак 7 мл
  • Api-San Лакто-стоп для собак 7 мл
Api-San Лакто-стоп для собак 7 мл
356 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San
Препарат для пригнічення та зниження лактації, прояву фіктивної вагітності
Кількість:

Лакто-Стоп відноситься до гіпопролактинемічних препаратів. Каберголін (50 мкг), є похідним алкалоїдів ріжків, відноситься до агоністом дофамінових рецепторів пролонгованої дії. Володіє стимулюючою активністю на дофамінові рецептори гіпоталамо-гіпофізарної системи, що бере участь в секреції основного гормону лактогенезу пролактину і гальмує вплив на його виділення. Впливу на інші ендокринні процеси не робить.

Використання Лакто-Стопа запобігає і пригнічує лактацію, збільшення молочних залоз і профілактує розвиток лактаційного маститу. Зниження рівня пролактину сприяє швидкому зникненню ознак помилкової вагітності, а також змін в поведінці тварини. Рівноважна концентрація каберголіна при багаторазовому прийомі протягом тижня перевищує таку після одноразового прийому в 2-3 рази. Каберголін виводиться нирками і кишечником (22% і 60% відповідно) протягом 20 днів; менше 4% виявлено в сечі у незміненому вигляді. Зв'язування з білками плазми не залежить від концентрації в плазмі і становить 40-42%.

Час настання максимального ефекту становить 48 год, тривалість дії каберголіна після одноразового застосування досягає 14 днів, для досягнення тривалого терапевтичного ефекту необхідно продовжити застосування препарату протягом 4-6 днів.

Лакто-Стоп за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. Добре переноситься собаками різних порід і вікових груп.

Порядок застосування

Лакто-Стоп призначають для придушення лактації та усунення симптомів помилкової вагітності у собак за клінічними показаннями (наприклад, раннє відлучення цуценят), а також при гіперпролактинемії, ідіопатичною або викликаною аденомою гіпофіза.

Забороняється застосування Лакто-Стопа під час вагітності через імовірність аборту. Не рекомендується використовувати препарат лактуючим самкам, а також при зниженому тиску через можливе посилення гіпотензивного ефекту препарату.

Дозування:

Препарат застосовують всередину разом з кормом або примусово на корінь язика в дозі 0,1 мл (3 краплі) на 1 кг ваги тварини 1 раз на день протягом 4 - 6 днів.

При передозуванні можливі: набряк слизової оболонки носової порожнини, сонливість, короткочасна втрата свідомості. У разі передозування проводять підтримуючу симптоматичну терапію.

При першому прийомі препарату можливі гіперсалівація і блювота, які проходять самостійно без застосування лікарських препаратів.

При пропуску однієї або декількох доз лікарського препарату, його застосування відновлюють при першій нагоді, в тих же дозах і за тією ж схемою.

При застосуванні Лакто-Стопа відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. Дуже рідко у деяких тварин в перші два дні лікування можуть спостерігати відсутність апетиту, сонливість, що не потребує відміни препарату.

Не слід застосовувати Лакто-Стоп одночасно з антагоністами дофамінових D2-рецепторів (похідні фенотіазину, бутирофенона, тіоксантена, метоклопрамід). Слід з обережністю застосовувати одночасно з препаратами, що мають гіпотензивний ефект.

Лакто-Стоп не призначений для застосування продуктивним тваринам.