Api-San Стоп-стрес краплі для собак, 15 мл

  • Api-San Стоп-стрес краплі для собак, 15 мл
  • Api-San Стоп-стрес краплі для собак, 15 мл
Api-San Стоп-стрес краплі для собак, 15 мл
93 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San
Кількість:

СТОП-СТРЕС краплі для собак, які діють ефективно на нервову систему, зручно дозувати та задавати тварині, не викликає звикання.

Показання при:

- тривожно-невротичних станах,
- агресії без видимих причин,
- мічення території сечею,
- транспортування, виставках, виїзді на природу, а також для профілактики захитування,
- груповому утриманні тварин,
- тривалій відсутності господаря,
- прихід гостей і ін.
СТОП-СТРЕС КАПЛИ
Aminophenylbutyric acid + Medicinal Plants Excerptis
фенібут (амінофенілмасляная кислота) + екстракти лікарських рослин (кореневища валеріани, м'яти котячої, пустирника, хмелю, шоломниці байкальської).
ТОРГОВЕЛЬНЕ НАЗВА ПРЕПАРАТУ
СТОП-СТРЕС КАПЛИ / STOP-STRESS DROPS
ЛІКАРСЬКА ФОРМА
Розчин для орального застосування.
Склад лікарського засобу
Стоп-стрес краплі містять в 1 мл в якості діючих речовин: фенібут - 100 мг / мл, комплекс екстрактів лікарських рослин: кореневища валеріани 40 мг / мл, м'яти котячої, пустирника, хмелю, шоломниці байкальської - по 20 мг / мл, допоміжні компоненти .
Препарат випускається в ПЕТ флаконах-крапельницях:
- для кішок - 10 мл,
- для собак - 15 мл,
в картонній пачці та інструкцією із застосування.
Фармакотерапевтична група
Комбіноване седативну лікарський засіб.

Фармакологічні властивості
Фенібут, що входить до складу препарату, є фенільних похідним ГАМК і фенілетіламіна (-аміно--фенілмасляної кислоти гідрохлорид). Посилюючи гальмують ГАМК-ергічні процеси, впливає на функціональний стан за рахунок нормалізації метаболізму і впливу на мозковий кровообіг, крім того, профилактирует заколисування. Крім того, фенібут застосовується для профілактики захитування (кінетозів). Володіючи вираженим стрес-корректорной дією, забезпечує нормалізацію процесів збудження і гальмування в центральній нервовій системі. Комплекс екстрактів лікарських рослин надає на тварин м'яку заспокійливу дію
Комбінація активних компонентів Стоп-стрес крапель надає на тварин заспокійливу дію, зменшує напруженість, страх, покращує відновні і адаптивні процеси, підвищує стійкість до несприятливих впливів зовнішнього середовища.
Стоп-стрес краплі за ступенем впливу на організм відносяться до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не чинять мутагенного, канцерогенного та сенсибілізуючої дії.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Стоп-стрес краплі призначають для зниження збудження і корекції психогенних порушень поведінки у кішок і собак при стресах, фобіях, агресії без видимих причин і при підвищеному статевому збудженні (спільно з контрацептивними лікарськими засобами).
Протипоказання
Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), захворювання сечостатевої системи, пухлини і діабет. Не слід застосовувати препарат вагітним і лактуючим самкам.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Стоп-стрес краплі застосовують кішкам і собакам перорально примусово на корінь язика (або в защічний мішок) або з невеликою кількістю ласощі, з урахуванням маси, типу нервової діяльності та ступеня збудження тварини, в таких дозах 2 рази в день:
- кішкам - 1 крапля препарату (5 мг по ДВ) на 1 кг маси тварини;
- собакам - 2 краплі препарату (10 мг по ДВ) на 1 кг маси тварини
Курс застосування препарату становить 15-20 днів. При наявності ознак сильного збудження і психогенних порушень поведінки (агресія, страх, гіперактивність, надмірна вокалізація (гавкіт, нявкання), гіперсексуальність, мічення приміщення сечею) курс може бути продовжений до 4-х тижнів.
При повторному прояві у тварин ознак порушення і / або порушень поведінки курс застосування препарату повторюють в тих же дозах по тій же схемі.
З метою профілактики стресів (транспортування, прихід гостей, зміна обстановки, від'їзд господаря, участь у виставках і змаганнях) препарат застосовують за 3-5 днів до передбачуваного заходу і протягом 1 - 4 днів після його закінчення.
Для профілактики захитування призначають одноразово в вищевказаних дозах за 1-2 години до передбачуваного початку транспортування тварини. За наявності виражених проявів заколисування (блювота) прийом препарату малоефективний.
Для корекції поведінки при підвищеній статевої активності Стоп-стрес краплі застосовують в тих же дозах спільно з контрацептивними лікарськими засобами. Тривалість курсу лікування залежить від індивідуальної чутливості тварин і ступеня їх збудливості.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до компонентів лікарського препарату в окремих випадках можливі сонливість або збудження, дратівливість, нудота, алергічні реакції. У таких випадках застосування препарату припиняють і призначають симптоматичну і терапію.
Умови та термін зберігання
При значному передозуванні у тварини може спостерігатися сонливість, нудота, блювота, зниження артеріального тиску, порушення функції нирок і шлунково-кишкового тракту. У цих випадках необхідно промити шлунок, призначити ентеросорбенти і симптоматичні засоби відповідно до інструкцій щодо їх застосування.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
У рідкісних випадках, при першому прийомі препарату у тварини може спостерігатися сонливість і нудота, які мимовільно проходять і не вимагають застосування лікарських засобів.
При пропуску однієї або декількох доз лікарського препарату його застосування відновлюють в тому ж дозуванні і по тій же схемі.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші
Стоп-стрес краплі при спільному застосуванні підсилюють і пролонгують дію транквілізаторів, нейролептиків та протисудомних засобів.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
У закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Термін придатності лікарського препарату в закритій упаковці при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення.
Виробник: Апі-Сан, Росія.

З цим товаром купують