Бровафарма Фос-бевіт 100 мл

  • Бровафарма Фос-бевіт 100 мл
  • Бровафарма Фос-бевіт 100 мл
Бровафарма Фос-бевіт 100 мл
176 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Бровафарма
Комплексний препарат бутофосфану
Кількість:

Особливості
Комплексний препарат на основі бутафосфану та трьох вітамінів групи В (нікотинамід, фолієва кислота, ціанокобаламін).
• Забезпечує тонізуючі властивості
• Нормалізує метаболічні та регенеративні процеси
• Стимулює білковий, вуглеводний і жировий обміни
• Підвищує резистентність організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекцій та токсинів
• Сприяє росту і розвитку тварин
Склад
1 мл препарату містить:
бутафосфан — 100 мг
вітамін В3 (нікотинамід) — 5 мг
вітамін В9 (фолієва кислота) — 1,5 мг
вітамін В12 (ціанокобаламін) — 0,05 мг
Опис
Рідина рожевого кольору, прозора.
Фармакологічні властивості
Комплексний препарат на основі бутафосфану і трьох вітамінів групи В має тонізуючу дію, нормалізує метаболічні і регенеративні процеси, стимулює білковий, вуглеводний і жировий обмін, підвищує резистентність організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекцій і токсинів, сприяє росту та розвитку тварин і птиці.
Бутафосфан — органічна сполука фосфору, стимулює синтез протеїнів, нормалізує функції печінки, підвищує неспецифічну резистентність організму, сприяє утворенню кісткової тканини, нормалізує рівень гідрокортизону при стресі. Не накопичується в організмі і не дає побічних ефектів, як стимулюючі засоби і неорганічний фосфор.
Нікотинамід стимулює продукування нікотинаденіндінуклеотидфосфату (НАДФ) і нікотинаденіндінуклеотиду (НАД), які регулюють більшість окислювально-відновних реакцій, нормалізує багато видів обміну, зокрема енергетичний. Бере участь у метаболізмі білків, жирів, амінокислот, пуринів, тканинному диханні, глікогенолізі, допомагає протистояти інфекційним захворюванням, має дезінтоксикаційні властивості, швидко розподіляється в тканинах і проходить через плацентарний бар'єр. У печінці метаболізується до N-метилнікотинаміду, метилпірідонкарбоксамідів, глюкуроніду і комплексу з гліцином, виводиться нирками.
Фолієва кислота — один із ферментів синтезу амінокислот, присутня в обміні холіну, в організмі відновлюється до тетрагідрофолієвої кислоти — коферменту, який бере участь у багатьох процесах метаболізму. Сприяє синтезу амінокислот, нуклеїнових кислот, піримідинів, пуринів, стимулює процес кровотворення (частково еритропоез), необхідна для нормального утворення і дозрівання мегалобластів.
Ціанокобаламін активує обмін вуглеводів, білків і ліпідів, сприяє синтезу лабільних груп в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину, накопиченню в еритроцитах сполук із сульфгідрильними групами, стимулює функцію кісткового мозку, необхідну для нормобластичного еритропоезу, нормалізує функціонування печінки і нервової системи, проникає через плацентарний бар'єр, активізує систему згортання крові, у високих дозах підвищує тромбопластичну активність і активність протромбіну. Разом з фолієвою кислотою необхідний для утворення еритроцитів у кістковому мозку. В організмі зв'язується з білками на 90%, виводиться нирками і з жовчю.
Показання
Застосовують коням, великій рогатій худобі, свиням, вівцям, козам, собакам, котам, хутровим звірам, курям при порушенні обміну речовин, нестачі вітамінів, як стимулюючий і тонізуючий засіб для підвищення опірності організму до захворювань різної етіології (інфекції, отруєння), поліпшення росту і розвитку тварин, у комплексній терапії при недостатності кальцію і магнію, при пологах, післяпологових ускладненнях (післяпологовий парез), у період одужання, після операцій, стресів, для нормалізації кровотворення і функціонування печінки, при підвищеній фізичній активності коней (за 2-3 доби до змагань або передбачуваних навантажень).
Протипоказання
Не встановлені.
Спосіб застосування та дози
Препарат застосовують внутрішньом'язово, підшкірно або внутрішньовенно. Вводять повільно 1 раз на добу, курс — 4-5 днів. Дози на 10 кг маси тіла становлять:
• коні, велика рогата худоба — 0,1-0,3 мл;
• лошата, телята — 0,5-1 мл;
• свині — 0,2-0,5 мл;
• поросята — 0,5-1,5 мл;
• вівці, кози — 0,5-1 мл;
• ягнята, козенята — 0,5-1,5 мл;
• собаки, коти, хутрові звірі — 0,5-2 мл.
Птиці препарат дають перорально з питною водою, курс — 4-5 днів. Дози на 1 л води становлять:
• кури-несучки, бройлери — 2-3 мл;
• курчата, молодняк — 1-1,5 мл.
У критичних випадках і при сильній слабкості тварин препарат застосовують у половинній дозі. За потреби курс лікування повторюють через 8-15 днів.
Застереження
Ін'єкцію більше 10 мл ділять на кілька частин і вводять у різні місця.
Упаковка
Скляні флакони темного кольору по 10 мл (по 10 шт. у картонній коробці), по 100 мл (по 1 шт. у картонній коробці), полімерні флакони по 1, 5 л.
Умови зберігання
В упаковці виробника, у сухому, темному місці при температурі від +4 до +25 °С.