Pfizer Дуфалайт 500 мл

  • Pfizer Дуфалайт 500 мл
  • Pfizer Дуфалайт 500 мл
Pfizer Дуфалайт 500 мл
576 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Phzer
Вітамінний препарат для тварин
Кількість:

Даний препарат використовується для лікування тварин, які виснажені, ослаблені, зневоднені, застосовується у випадках порушення електролітної рівноваги і гіпопротеїнемії. Дуфалайт може успішно застосовуватися при гострій крововтраті, судинному шоці, запальних процесах травної системи. Як підтримуючий засіб Дуфалайт призначають при апатії, хірургічних операціях і під час відновлення після них. Найбільшу ефективність препарат показаний при лікуванні різних токсикозів собак. Принцип дії препарату заснований на насиченні організму електролітами, амінокислотами і вітамінами.

Електроліти сприяють відновленню водно-сольового балансу. Завдяки амінокислотам забезпечується синтез протеїнів в тканинах і крові. Вітаміни роблять благотворний вплив на мікрофлору кишечника, а також сприяють утворенню ензимів. Швидке очищення від токсинів досягається за рахунок наявності в складі глюкози, яка є основою обмінних процесів організму. Препарат має продуманий і збалансований склад (вітаміни групи В, амінокислоти, електроліти та поживні речовини). Потужний тонізуючий ефект. Оптимальне співвідношення всіх необхідних речовин. Прозора рідина світло-жовтого кольору.

Фармакологічні властивості:

Препарат поповнює організм тварини глюкозою, електролітами, амінокислотами і вітамінами. Глюкоза - джерело енергії для процесів обміну в організмі сприяє деінтоксикаціі. Електроліти відновлюють водно-сольовий баланс. Амінокислоти необхідні для синтезу протеїнів в крові і тканинах організму. Вітаміни групи В необхідні для нормалізації мікрофлори кишечника і ензимів в організмі тварин. Застосування Дуфалайта: Препарат призначений для лікування тварин (в т.ч. птиці), які зазнали стресу, ослаблених, виснажених, зневоднених, з втратою електролітного рівноваги і гіпопротеїнемією. Осмотичний тиск Дуфалайта аналогічно плазмі крові, тому препарат рекомендований при гострих крововтратах, судинному шоці, а такж при надмірному потовиділенні, запальних процесах травної системи, ентериті, блювоті, лихоманці, відсутності апетиту. Препарат є допоміжним підтримуючим засобом при апатії, хірургічних втручаннях і в період одужання. Особливо ефективний препарат при токсикозах організму тварини або птиці різної етіології.

Застосування препарату продуктивним тваринам і птиці протягом відгодівельного періоду покращує показники росту засвоєння їжі і, стабілізуючи електролітний баланс, зменшує смертність курчат. Може використовуватися безпосередньо перед транспортуванням як вантажна ін'єкція для тварин. Препарат швидко відновлює показники крові бігових коней після сильних навантажень, таким чином, запобігаючи можливі ускладнення з боку серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату.

Протипоказання: Відсутні.

Застереження: не вводити собакам, чутливим до компонентів препарату. При внутрішньовенному введенні препарат вводити повільно.

Форма випуску: Пластикові флакони по 500 мл.

Зберігання: Сухе, темне місце при температурі від + 2 ° С до + 20 ° С. Не заморожувати.

Термін зберігання - 36 місяців

Фільтри
Упаковка 500 мл