Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Cardisure Кардішур 2,5 мг 1 табл.

  • Cardisure Кардішур 2,5 мг 1 табл.
  • Cardisure Кардішур 2,5 мг 1 табл.
Cardisure Кардішур 2,5 мг 1 табл.
20 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Dechra
Кількість:

Кардішур 2,5 мг Dechra. Препарат призначається при серцевій недостатності у тварини, яка викликана недостатністю клапанів або дилатаційною кардіоміопатією (симптоми: задишка, кашель, зниження активності).
Діюча речовина Пімобендан (Pimobendan).
Кардішур робить позитивний вплив на серцево-судинну систему тварини. Даний препарат призначається ветеринарним лікарем і дозування встановлюється виходячи з аналізів і загального стану тварини.
Протипоказання:
Кардішур впливає на печінку, тому тваринам з захворюваннями печінки застосовувати заборонено. Заборонено використовувати при гіпертрофічній кардіоміопатії. Тваринам з цукровим діабетом використовувати з обережністю. Необхідно постійно контролювати рівень глюкози в крові.
Взаємодія з лікарськими препаратами:
Кардішур дозволено використовувати паралельно з іншими лікарськими препаратами.
Доза і спосіб застосування:
дозування встановлюється лікарем. Препарат застосовується в два прийоми за 1 годину до прийому їжі.
Cardisure поставляється в діапазоні розмірів таблетки. Найбільш економічними є 10мг таблетки, які легко розбиваються на чотири четверті. Тому дози 2,5 мг, 5 мг, 10 мг і 7,5 мг легко дати за допомогою цього розміру таблетки. Менші таблетки, також легко розділити, якщо необхідні дози 1,25 мг, 2,5 мг і 5 мг. Cardisure слід приймати два рази на день без їжі. Таблетки мають смак м'яса, що робить їх прийом простіше, можна давати як ласощі. Cardisure таблетка приходить в блістерній упаковці з тривалим терміном зберігання 30 місяців з дати виготовлення.

ДЕТАЛЬНО ОЗНАЙОМИТИСЬ МОЖНА В ІНСТРУКЦІЇ!
Вид тварин: собаки.
Побічні ефекти:
спостерігаються тільки в разі передозування препарату - блювота або хронотропное дію. При правильному дозуванні побічні ефекти відсутні.
Виробник: Dechra, Нідерланди.

Фільтри
Фасування 10 табл. (1 блістер)