Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Фарматон Ірманіл 2 мл - для попередження небажаної вагітності собак

  • Фарматон Ірманіл 2 мл - для попередження небажаної вагітності собак
  • Фарматон Ірманіл 2 мл - для попередження небажаної вагітності собак
Фарматон Ірманіл 2 мл - для попередження небажаної вагітності собак
27 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Фарматон
Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
естрадіолу бензоат 0,2 мг.
Допоміжні речовини: арахісова олія.
Фармакологiчнi властивостi
Естрадіолу бензоат – стероїдний гормон, що регулює розвиток та активність репродуктивної системи самок. Ефективність препарату обумовлена взаємодією з рецепторами клітин центральної нервової системи, ендокринних та статевих органів. При підвищенні концентрації естрадіолу в крові стимулюється тічка, а його підвищена концентрація унеможливлює запліднення яйцеклітини. Естрадіол гідролізується та інактивується естеразами плазми та ферментами печінки, після чого метаболіти виводяться з жовчю. Період напіввиведення з організму у собак становить 60 хвилин.
Застосування
Для попередження небажаної вагітності сук після випадкового парування.
Дозування
Препарат вводять підшкірно або внутрішньом'язово одноразово у дозі 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла (0,1 мг естрадіолу бензоату на 10 кг маси тіла тварини) на 3 і 5 день після незапланованого парування (вважаючи день парування нульовим днем). Якщо сука парувалась кілька разів або час парування невідомо, то препарат вводять триразово – на 3, 5 і 7 день.
Протипоказання
Не застосовувати кішкам.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації, а також при захворюваннях статевих органів (піометрит, метрит, ендометрит), спричинених гормональними розладами або запальними процесами; при пухлинах молочних залоз.
Застереження
Перед використанням, для зменшення в’язкості препарату після його зберігання при низьких температурах, флакон зігріти в руці.
Зберiгання
Сухе темне недоступне для дітей місце за температури від 5 до 25 °С.
Термiн придатності – 2 роки. Після першого відбору із флакона препарат використати протягом 30 діб при умові зберігання в темному місці за температури від 2 до 8 °С.

Фільтри
Упаковка 1 флакон