Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Нонестрон Таблетки для собак та котів 10 мг 15 шт (блістер)

  • Нонестрон Таблетки для собак та котів 10 мг 15 шт (блістер)
Нонестрон Таблетки для собак та котів 10 мг 15 шт (блістер)
75 грн
Доступність:
В наявності
Кількість:

склад:

Megestrol acetatum: 0,005 g або 0,010 g

Активний компонент - мегестрол ацетат, пригнічує функцію яєчників, тобто, еструс (течку). Гарантує запобігання вагітності в разі правильного дозування і застосування. Ні побічних ефектів. Можна застосовувати на кожному етапі статевого циклу, не впливає на бажане запліднення. Пригнічує і зменшує сексуальну активність в період тічки як кішок, так і котів. Попереджає сатіріазіс (мічення території) в поведінці молодих котів.

Спосіб придбання: за приписом лікаря.

Дозування і спосіб використання:

Для собак - одна таблетка 10 мг в день на 5 кг ваги тіла протягом 7 днів з дня початку тічки.

Для кішок - в період тічки: одна таблетка 5 мг в день протягом 10 днів; напередодні тічки: одна таблетка 5 мг через 15 днів, для кішок, схильних до більш частої тічці - через 7 днів;


У разі хронічних оральних запалень (плазматичних-клітинний гінгівостоматит), для кішок - протягом першого тижня лікування денна доза становить 2,5-5 mg (1/2 до 1 таблетки), протягом другої і третьої тижні - ½таблеткі в день.

Для котів, сексуально агресивних і які мітять територію: одна таблетка 5 мг в день протягом 5 днів, потім - одна таблетка 5 мг на тиждень протягом наступних 5 тижнів.

Протипоказання:

Препарат не давати вагітним сукам та кішкам, сукам і кішкам, які вигодовують потомство молоком, а також при наявності метрита і діабету.

Небажані побічні ефекти:

У разі неправильного застосування (припинення або призупинення застосування) може з'явитися еструс, якщо відбудеться запліднення, препарат не зашкодить даної вагітності.

Медикаментозна взаємодія, которе впливає на дію препарату:

Не рекомендується давати препарат "Нонестрон" разом з андрогенами, які мають подібну дію, але застосовуються за іншою схемою.

Зареєстровано в Україні по № 2609-01-844-07 від 26.04.2007 р

Термін придатності: 2 роки.