Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Api-San Піростоп 20 мл

  • Api-San Піростоп 20 мл
  • Api-San Піростоп 20 мл
Api-San Піростоп 20 мл
365 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San
Антипротозойний препарат із групи імідазоліна
Кількість:

 Особливості та переваги

Лікування широкого спектру кров паразитарних захворювань. Профілактика кров паразитарних захворювань строком до 6 тижнів. Низька токсичність, добра переносимість препарату за рахунок імідокарба дипропіонату, що входить до складу . Простота і зручність застосування - готова лікарська форма.

Піро-Стоп Imidocarb (імідокарб) Торгова назва препарату Піро-стоп / piro-stop Лікарська форма Розчин для ін'єкцій.

Склад і форма випуску

Імідокарба дипропіонат - 120 мг/мл, допоміжні компоненти. Препарат випускається у флаконах 10 мл, 20 мл з темного скла, упакованих поштучно в картонні пачки разом з інструкцією по застосуванню.

Фармакологічна терапевтична група Комплексний проти паразитарний засіб. Фармакологічні властивості Піро-Стоп – антипротозойний лікарський препарат з групи імідазоліна. Імідокарба дипропіонат, що входить до складу препарату, активний відносно Babesia bovis, Babesia ovis, Babesia bigemina, Babesia colchica, Babesia equi, Babesia divergens, Babesia canis, Babesia caballi, Babesia gibsonii, Francaiella colchica, Theileria annulata, Theileria sergenti, Theileria mutans, Theileria orientalis, Theileria ovis, Theileria recondita, Theileria tarandirangiferis, Nuttallia equi, Anaplasma marginale, Anaplasma ovis, а також Ehrlichia canis.

Механізм антипротозойної дії імідокарба пов'язаний з пригніченням надходження інозитолу, необхідного для життєдіяльності кров паразита, а також з порушенням утворення і використання паразитами поліамінів. Після парентерального введення препарат швидко всмоктується в кров і утримується на піроплазмостатичному рівні протягом 4-6 тижнів. Накопичується імідокарба дипропіонат в основному в нирках і печінці; виводиться з організму переважно з сечею. Піро-Стоп за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не виявляє місцево-подразнювальну, ембріотоксичну і мутагенну дію. Показання до застосування Піро-Стоп призначають великій рогатій худобі, вівцям, коням, ослам, мулам і собакам з лікувальною і профілактичною метою при кров паразитарних хворобах – піроплазмозе (бабезіозе), нутталліозе, анаплазмозі і змішаних інвазіях.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування Піро-Стопа є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату. Забороняється використовувати лікарський препарат протягом 4 тижнів після вакцинації живою вакциною проти бабезіозу або анаплазмоза.

Спосіб застосування та дози

Піро-Стоп вводять тваринам з дотриманням правил асептики і антисептики в область шиї, підшкірно або внутрішньом'язово у таких дозах: Лікування і профілактика піроплазмозу - 0,25-0,5 мл на 10 кг маси собаки З профілактичною метою Піро-Стоп застосовують при появі одного або двох тварин у стаді з клінічними ознаками захворювання, при нападі (або загрозі нападу) на тварину іксодових кліщів – переносників кров паразитарних захворювань, а також протягом тижня після переміщення тварин в неблагополучні за даними захворювань регіони великій рогатій худобі - 1 раз в 6 тижнів; коням, ослам, мулам - 1 раз в 4 тижні, собакам - один раз на сезон при загрозі нападу на тварин іксодових кліщів (полювання, туристичний похід в лісовому масиві). Собаки повинні знаходитися під наглядом ветеринарного лікаря не менше 15 хвилин після ін'єкції.

Одночасно з Піро-Стопом собакам рекомендується застосування антигістамінних засобів у відповідності з інструкціями по застосуванню. При збереженні гіпертермії або виявленні пироплазм в мазку периферичної крові через 24 - 48 годин, ін'єкцію Піро-Стопа слід повторити в тому ж дозуванні. У зв'язку з можливою больовою реакцією препарат не слід вводити в одне місце великим тваринам в обсязі, що перевищує 10 мл, дрібним тваринам – в обсязі, що перевищує 2,5 мл. Перед масовою обробкою кожну серію Піро-Стопа слід випробувати на невеликій групі тварин (5-10 голів). При відсутності ускладнень протягом 3 діб приступають до обробки всього поголів'я. Побічні ефекти При застосуванні Піро-Стопа згідно цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках можлива місцева реакція у вигляді гіперемії або болючої припухлості у місці введення препарату, яка зникає через 1-2 доби. Передозування При передозуванні та/або підвищеній індивідуальній чутливості тварини до препарату можливий розвиток ускладнень (брадикардія, почастішання і порушення дихання, анорексія, рясна слинотеча, сльозотеча, потовиділення, тремор м'язів, часте сечовипускання і дефекація); в цих випадках тварині призначають підшкірно 1% розчин атропіну, симптоматичні засоби і проводять десенсибілізуючу терапію.

Особливі вказівки

При масовій загибелі кровепаразитов і руйнуванні еритроцитів після застосування Піро-Стопа у тварин можливий розвиток інтоксикації. В цьому випадку необхідно проведення інтенсивної терапії, яка включає внутрішньовенне введення розчинів електролітів та гепатопротекторів. Тварин з клінічними ознаками бабезіозу до введення Піро-Стопа доцільно застосувати антигістамінні лікарські препарати. Забій великої рогатої худоби, коней і овець на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 28 діб після останнього застосування Піро-Стопа. При вимушеному забої тварин раніше встановленого терміну м'ясо може бути використано в корм хутровим звірам. Молоко дійних корів і кобил дозволяється використовувати для харчових цілей не раніше, ніж через 4 доби після останнього введення Піро-Стопа. Отримане раніше встановленого терміну молоко після кип'ятіння може бути використано на корм тваринам. Молоко дійних овець, оброблених Піро-Стопом, забороняється використовувати в харчових цілях протягом усього періоду лактації. Взаємодія з іншими лікарськими засобами Не допускається одночасне застосування Піро-Стопа з хлорорганічними, фосфорорганічними препаратами та іншими інгібіторами холінестерази.

Умови зберігання

В закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 2 °С до 25 °С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин.