Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

АВЗ Барс краплі для очей 10 мл

  • АВЗ Барс краплі для очей 10 мл
  • АВЗ Барс краплі для очей 10 мл
АВЗ Барс краплі для очей 10 мл
84 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: АВЗ
Краплі для тварин при захворюваннях очей
Кількість:

Переваги:

  •   Діє на широкий спектр патогенних мікроорганізмів.
  •   Краплі барс мають протизапальну і легко знеболюючу властивості.
  •   Багаторічний досвід ефективного застосування.


Склад і фармакологічні властивості.

В якості діючих речовин містить левоміцетин - 0,25% і фурацилін - 0,02%.
Краплі очні Барс відносяться до офтальмологічним комбінованим антибактеріальним лікарським препаратам широкого спектру дії. Левоміцетин активний щодо більшості грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, деяких вірусів, діє на штами бактерій, стійких до пеніциліну, стрептоміцину, сульфаніламідів. Фурацилин має бактеріостатичний та бактерицидну дію відносно широкого спектра патогенних мікроорганізмів.
При інстиляції в кон'юнктивальну порожнину препарат легко проникає в тканини ока, забезпечуючи стійкий терапевтичний рівень активних компонентів.
Показання до застосування.
Краплі очні Барс призначають собакам, котам і кроликам декоративних порід для лікування і профілактики гострих і хронічних кон'юнктивітів, кератитів, кератокон'юнктивітів і блефаритів, а також для профілактики інфекційних захворювань очей після травм і попадання сторонніх предметів.
Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
Дози і порядок застосування.
Перед застосуванням препарату проводять попередню гігієнічну обробку очей стерильною марлевою серветкою, змоченою препаратом, з метою видалення ексудату. Потім Краплі Барс закопують в кон'юнктивальну порожнину по 1-2 краплі 3-4 рази на добу протягом 7-14 днів.
При необхідності курс лікування повторюють.
C профілактичною метою гігієнічну обробку очей проводять 1 раз в день стерильною марлевою серветкою, змоченою препаратом.
Побічні явища.
При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до активних компонентів препарату та появі вираженого роздратування, застосування крапель припиняють.
Зберігання.
Зберігати препарат з обережністю, в захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 до 25 ° С. Термін придатності - 2 роки з дня виробництва. Після розкриття флакон зберігають в холодильнику не більше 30 діб.