АВЗ Ципровет краплі очні 10 мл

  • АВЗ Ципровет краплі очні 10 мл
  • АВЗ Ципровет краплі очні 10 мл
АВЗ Ципровет краплі очні 10 мл
94 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: АВЗ
Краплі для лікування захворювань очей
Кількість:

Переваги:

  •   Широкий спектр антимікробної дії.
  •   Ефективний, коли інші препарати безсилі.

Склад і фармакологічні властивості.
Лікарський препарат в якості діючої речовини містить ципрофлоксацину гідрохлорид - 0,45%.
Препарат має бактерицидну і протизапальну властивість, має широкий спектр антимікробної дії, високоефективний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи хламідії, мікоплазми, золотистий стафілокок і синьогнійну паличку, а також штами, резистентні до метициліну та гентаміцину.
При місцевому застосуванні ципрофлоксацин добре проникає в рогівку і передню камеру очі, особливо при порушенні епітеліального шару рогівки.
Показання до застосування.
З лікувальною метою при гострих і хронічних кон'юнктивітах, кератокон'юнктивіту, кератитах, виразках рогівки, септичних іридоциклітах, блефаритах. З метою профілактики інфекційних захворювань очей після травм і попадання сторонніх предметів, а також в очній хірургії в передопераційний і після-операційний періоди.
Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість тварини до фторхінолонів. Краплі очні не слід застосовувати кошенятам і цуценятам молодше 7-денного віку. Ципровет краплі очні слід застосовувати з обережністю тваринам з атеросклерозом судин головного мозку і порушенням мозкового кровообігу.
Дози і порядок застосування.
Ципровет краплі очні закапують в кон'юнктивальну порожнину ураженого ока котам по 1 краплі, собакам по 1-2 краплі чотири рази на день протягом 7-14 діб до клінічного одужання тварини. При наявності рясного гнійного або слизисто-гнійних виділень закопують 3-4 краплі препарату, потім марлевим тампоном ретельно видаляють всі виділення і скоринки. Після цього закопують 1-2 краплі лікарського препарату і проводять лікування.
Побічні явища.
При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень не спостерігається. У рідкісних випадках препарат може викликати легку хворобливість і гіперемія кон'юнктиви, свербіж, сльозотеча, які проходять через 5 хвилин.
Зберігання.
Зберігати препарат в захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 5 до 25 ° С. Термін зберігання - 3 роки з дня виробництва; після відкриття флакона - 30 діб.