АВЗ Діамантові очі 10 мл - краплі для очей

  • АВЗ Діамантові очі 10 мл - краплі для очей
  • АВЗ Діамантові очі 10 мл - краплі для очей
АВЗ Діамантові очі 10 мл - краплі для очей
98 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: АВЗ
Краплі для лікування та профілактики захворювань очей
Кількість:

Переваги:

  •   Оптимальний для щоденного застосування.
  •   Профилактирует дегенеративні і дистрофічні процеси в сітківці і кришталику.
  •   Ефективно усуває «синдром червоного ока».
  •   Охороняє від очних інфекцій.

Склад і фармакологічні властивості.
1 мл препарату містить: таурин - 0,02 г, бурштинову кислоту - 0,001 г, хлоргек- Сідіна біглюконат - 0,00015 г і воду для ін'єкцій - до 1 мл. Має бактерицидні, протизапальними і протинабрякові властивості.

Таурин і бурштинова кислота нормалізують окисно-відновні процеси, надають репаративну дію, уповільнюють розвиток катаракти і профилактируют дегенеративні і дистрофічні порушення в сітківці і кришталику ока. Хлоргексидину біглюконат має бактерицидну дію.
Показання до застосування.
Собакам і котам для повсякденної гігієнічної обробки очей (видалення засохлого ексудату в куточках очей), надмірному сльозотечі, при запаленні слизової оболонки і гіперемії судин очного яблука ( «синдром червоного ока»), з лікувальною і профілактичною метою при гострих і хронічних катаральних і серозно катаральних кон'юнктивітах, після травм і попаданні чужорідних тіл, а також з метою профілактики катаракти і вікових дегенеративних і дистрофічних змін сітківки та рогівки.
Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
Дози і порядок застосування.
Для повсякденного догляду за очима, при кон'юнктивітах легкого ступеня змоченим препаратом стерильним марлевим тампоном видаляють з внутрішнього кута ока ексудат і скоринки, після чого препарат закапують у кон'юнктивальну порожнину кішкам і собакам масою до 10 кг по 1 краплі, собакам масою понад 10 кг - по 2 краплі. Обробку проводять 1-3 рази на день по мірі необхідності з 5-10-денними інтервалами:
• при обробці очей 1 раз в день препарат застосовують не більше 45 днів, по- сле чого роблять 10-денну перерву;
• при обробці очей 2 рази в день препарат застосовують не більше 20 днів, після чого роблять 7-денну перерву;
• при обробці очей 3 рази в день препарат застосовують не більше 14 днів,
після чого роблять 5-денну перерву.
При надмірному сльозотечі, «синдромі червоного ока», травмах, попаданні чужорідних предметів або подразнюючих речовин препарат закапують по 1-2 краплі 3 рази на день протягом 5-14 днів.
З метою профілактики катаракти і вікових дегенеративних змін сітківки та рогівки препарат застосовують по 1-2 краплі 2 рази на день курсами по 20 днів з 10-денним інтервалом.
Побічні явища.
При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень, як правило, не спостерігається.
Зберігання.У закритій заводській упаковці з пересторогою, в захищеному від прямих сонячних променів місці, недоступному для дітей та тварин, при температурі від 5 до 25 ° С. Термін придатності - 2 роки з дня виробництва.

Фільтри
Категорія Засоби для догляду
Напрямок Догляд за Очима
Призначення Догляд за очима