Фарматон Гентафарм 0,4% очні 10 мл - краплі очні

  • Фарматон Гентафарм 0,4% очні 10 мл - краплі очні
  • Фарматон Гентафарм 0,4% очні 10 мл - краплі очні
Фарматон Гентафарм 0,4% очні 10 мл - краплі очні
13 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Фарматон
Краплі для лікування захворювань очей
Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
гентаміцину сульфат – 4 мг
Допоміжні речовини: трилон Б, натрію хлорид, натрію метабісульфіт, бензалконію хлорид, полівінілпіролідон, вода для ін‘єкцій.
Фармакологiчнi властивості
ATC vet класифікаційний код QS01 – ветеринарні препарати, що застосовуються в офтальмології. QS01АА11 — Гентаміцин.
Гентаміцин – аміноглікозидний антибіотик. Механізм його дії полягає в порушенні синтезу бактеріального білка (гентаміцин зв'язується з 30S-субодиницею, що спричинює утворення білка з невідповідною амінокислотною послідовністю). Гентаміцин діє бактерицидно на деякі грампозитивні та більшість грамнегативних бактерій (E.coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobakter aerogenes, Klebsiella spp., Proteus spp. i Serratia spp., Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, Staphylococcus aureus, Serpulina (Treponema) hiodysenteriae, Mycoplasma spp.).
Препарат швидко всмоктується з місця застосування. Терапевтична концентрація гентаміцину зберігається в організмі від 6 до 10 годин. З організму виводиться у незміненому вигляді, в основному, з сечею.
Застосування
Лікування собак, котів, кролів, декоративних тварин та птахів (хом'яків, морських свинок, шиншил, канарок, папуг) при гострих і хронічних захворюваннях очей (катаральні і гнійні кон’юнктивіти, кератити, інфіковані рани ока, виразка рогівки), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до гентаміцину.
Дозування
Закапують по 2–3 краплі у хворе око 2–3 рази на добу. Курс лікування становить 2–5 діб залежно від перебігу хвороби.
Протипоказання
Підвищена чутливість до гентаміцину сульфату.
Не допускається змішування в одному шприці гентаміцину сульфату з гепарином, вітамінами комплексу В, пеніцилінами, цефалоспоринами, еритроміцином, сульфаніламідами.
Застереження
Не має.