Фарматон Окситетрациклінова мазь очна 50 г

  • Фарматон Окситетрациклінова мазь очна 50 г
  • Фарматон Окситетрациклінова мазь очна 50 г
Фарматон Окситетрациклінова мазь очна 50 г
25 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Фарматон
Антибактеріальна мазь для лікування захворювань очей
Кількість:

Склад
1 г препарату містить діючу речовину:
окситетрациклiну гiдрохлорид ……10 мг.
Допоміжні речовини: антрацин-55, ланолін, вазелін.
Фармакологічні властивості
Мазь має виражені бактеріостатичні властивості, які зумовлені дією окситетрацикліну — антибіотика широкого спектру протимікробної дії, активного до більшості грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Escherichia сoli, Pasteurella spp., Salmonella spp. та інші), а також Rickettsia spp., деяких видів Chlamydia spp. та Mycoplasma spp., неактивний щодо Pseudomonas aеruginosa.
Окситетрациклін проникає в клітини мікроорганізмів унаслідок дифузії та частково шляхом активного транспортування. Дія окситетрацикліну зумовлена порушенням синтезу білка внаслідок блокади функції рибосом в чутливих до препарату мікроорганізмах.
Застосування 
Лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, котів та кролів, хворих на кон’юнктивіт, кератит, виразку рогівки та інших захворювань очей, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до окситетрациліну.
Дозування
Мазь закладають скляною лопаткою або вводять через канюлю шприц-туби (надійно зафіксувати голову тварини) за нижню повiку 1-2 рази на добу до видужання.
Протипоказання
Підвищена чутливість до окситетрациклiну.
Застереження
Немає.
Зберігання
Сухе темне недоступне для дітей місце за температури від 5 до 25 °С.
Термін придатності препарату – 2 роки.