BioTesLab Флокси-спрей 9 мл

  • BioTesLab Флокси-спрей  9 мл
  • BioTesLab Флокси-спрей  9 мл
BioTesLab Флокси-спрей 9 мл
65 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: BioTestlab
Ранозагоюючий антимікробний засіб для шкіри при дерматитах, піодерміях, екземах тощо
Кількість:

Ранозагоюючий антимікробний засіб для шкіри при дерматитах, піодерміях, екземах тощо.

Склад

100 мл препарату містить діючі речовини:

флуорфенікол - 2,5 г;

преднізолону ацетат - 0,1 г;

Допоміжні речовини: метилпіролідон, полівінілпіролідон, спирт етиловий, спирт ізопропіловий, поліетиленгліколь, гліцерин, диметилсульфоксид.

Фармакологічні властивості

АТС vet класифікаційний код QD06А – антибіотики для місцевого застосування.

ФЛОКСИ-СПРЕЙ МАКС - комплексний препарат з протимікробною, протизапальною, протиалергійною та протиексудативною діями, обумовленими впливом діючих речовин препарату: антибіотика флуорфеніколу та глюкокортикоїда преднізолону.

Флуорфенікол є похідним тіамфеніколу, в якому гідроксильна група заміщена атомом флуору, що обумовлює його антибактеріальну активність проти ацетилтрансферазосинтезуючих бактерій.

Флуорфенікол діє бактеріостатично на грампозитивні і грамнегативні бактерії, а саме: Fusobacteriumnecrophorum, Bacteroidesmelaninogenicus, Streptococcusspp., Staphylococcusspp., Pasteurеllaspp., Salmonellaspp., Proteusspp., Pseudomonasspp., Haemophilusspp., а також Mycoplasmaspp., Rickettsiaspp., Chlamydiaspp.

Флуорфенікол пригнічує синтез білків у клітинах бактерій. В протоплазмі він зв'язується з 70S-рибосомними субодиницями, пригнічуючи ферментну активність пептидилтрансфефарази, зменшуючи, такими чином, синтез білків у рибосомах відповідних бактерій.

Преднізолон - синтетичний глюкокортикоїд. Преднізолон діє протизапально, протиалергічно та антиексудативно. Протизапальна дія обумовлена пригніченням метаболізму арахідонової кислоти та вивільнення медіаторів запалення.

При місцевому застосуванні відбувається абсорбція преднізолону і він потрапляє в кров’яне русло. У плазмі 90% преднізолону знаходиться у зв'язаному вигляді (з транскортином і альбуміном). Біотрансформується шляхом окислення переважно у печінці; окислені форми глюкуронізуються або сульфатизуються. Виводиться з сечею та калом у вигляді метаболітів, частково - в незміненому вигляді.

Диметилсульфоксид у складі допоміжних речовин легко проникає через шкіру і служить в якості переносника для забезпечення абсорбції діючих речовин препарату. Має місцевоанестезуючу, місцеву протизапальну, протимікробну (антисептичну) і фібринолітичну дію. Швидко і добре проникає через біологічні мембрани, у т.ч. через шкіру і слизові оболонки, підвищує їх проникність для інших лікарських засобів. Змінює чутливість мікрофлори, резистентної до антибіотиків.

Застосування

Собаки, коти: лікування тварин, хворих на дерматити, панарицій, піодермію, екзему, а також при травматичних та хірургічних ранах (у тому числі після кастрації), розчісуваннях, укусах, забоях, виразках і відкритих абсцесах, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до флуорфеніколу.

Дозування

Перед нанесенням препарату уражену ділянку ретельно очищують від сторонніх тіл, ексудату, некротизованих тканин. Тримаючи попередньо струшений флакон з препаратом на відстані 5-10 см від поверхні пошкодженої ділянки тіла, натискують на розпилювач 1-2 рази.

Застосовувати препарат необхідно через кожні 12 годин. Курс лікування залежить від ступеня ураження і швидкості загоєння, але не повинен перевищувати 10 діб.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Застереження

Перед застосуванням флакон з препаратом необхідно струсити.

Не допускати попадання препарату в очі.

При потраплянні препарату на шкіру та слизові оболонки промити великою кількістю води.

Перед застосуванням препарату з оброблюваних ділянок шкіри необхідно зістригти шерсть.

Не дозволяти тварині впродовж 5 хвилин злизувати препарат.

ЗБЕРІГАННЯ

Темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності - 2 роки.

Термін придатності після першого застосування: до закінчення терміну придатності.

Фільтри
Упаковка 9 мл