Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

УЗВПП Мазь Новертинова для вух та шкіри 30 г

  • УЗВПП Мазь Новертинова для вух та шкіри 30 г
  • УЗВПП Мазь Новертинова для вух та шкіри 30 г
УЗВПП Мазь Новертинова для вух та шкіри 30 г
30 грн
Доступність:
В наявності
Препарат для лікування уражень кліщами тварин
Кількість:
Склад:
100 препарату містить діючу речовину:
аверсектин С - 0,05 м
Фармакологічні властивості:
Аверсектин є продуктом мікробного синтезу з використанням культури Streptomyces avermitilis, має протипаразитарні властивості. Препарат в організмі паразита посилює утворення нейромедіатора гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), яка зв'язується зі спеціальними рецепторами нервових закінчень, блокуючи нервові імпульси, що викликає параліч і загибель паразита. Препарат малотоксичний для ссавців.
Застосування:
Лікування собак, котів, хутрових звірів і кроликів при ураженні арахне-ентомозами: псороптоз (Psoroptes сuniculi), отодектоз (Otodectes cynotis), нотоедроз (Notoedres cati, N. сuniculi), саркоптоз (Sarcoptes canis, Sarcoptes cuniculi), демодекоз (Demodex canis D. cati); ураженні волосоїдами (Trichodectes canis Felicola subrostratus), вошами (Linognathus setosus, Haemodipsus ventricosus), блохами (Ctenocephalides canis, Ctenocephalus felis, Spilopsyllus cuniculi).
Дозування:
Для лікування тварин псороптозу, отодектозу, нотоедрозу, саркоптозу, препарат наносять на уражені ділянки з розрахунку 0,2 г / см2. Обробку проводять двічі з інтервалом 5-7 днів, при необхідності лікування повторюють.
При демодекозі - уражені ділянки обробляють препаратом з розрахунку 0,2 г / см2. Обробку повторюють п'ять разів з інтервалом 7-10 днів.
Для боротьби з блохами, вошами і волосоїдів мазь втирають проти шерсті в місця, недоступні для злизування. Обробку проводять двічі з інтервалом в 7-10 днів.
Протипоказання:
Не обробляти тварин ослаблених, перевтомлених і хворих.
Застереження:
Забій кроликів на м'ясо дозволяється на 5 день після останньої обробки. До зазначеного терміну м'ясо використовують для годування м'ясоїдних тварин.
Форма випуску:
Банки з полімерних матеріалів по 30 г.
Зберігання:
Препарат зберігають в упаковці підприємства-виробника за списком "Б" в закритих складських приміщеннях, в сухому, захищеному від світла місці при температурі від мінус 20 ° С до 30 ° С. Упаковки з препаратом зберігають на стелажах або піддонах. Препарат в груповий (транспортній тарі) дозволяється штабелювати. Висота штабеля - 2-3 яруси.
Термін придатності: 2 роки.
Фільтри
Категорія Лікувальні засоби
Напрямок Засоби для вух
З цим товаром купують