Зоохелс Тріосан крем для шкіри 20 г

  • Зоохелс Тріосан крем для шкіри 20 г
  • Зоохелс Тріосан крем для шкіри 20 г
Зоохелс Тріосан крем для шкіри 20 г
51 грн
Доступність:
В наявності
Лікування дерматозів у собак, котів та хутрових звірів
Кількість:

Склад:
1 г крему містить діючі речовини:
дексаметозон - 0,64 мг;
ципрофлоксацин гідрохлорид - 10 мг;
клотримазол - 10мг.
Допоміжні речовини: вода очищена, пропіленгліколь, масло вазелінове, емульгатор, ніпагард.
Фармакологічна дія:
Крем Тріосан - комбінований протизапальний, протиалергічний, антибактеріальний, протигрибковий препарат, фармакологічна дія якого зумовлена трьома активними агентами: ципрофлоксацином, дексаметазоном і клотримазолом.
Ципрофлоксацин - синтетичний антибактеріальний препарат групи фторхінолонів. За антибактеріальній спектру дії ципрофлоксацин в основному схожий з іншими фторхінолонами: він гальмує активний фермент гіразу, яка бере участь в синтезі ДНК мікробної клітини, в результаті чого настає швидка бактерицидна дія, особливо на мікроорганізми, резистентні до бета-лактамних антибіотиків, тетрациклінів, макролідів та аминогликозидам.
Ципрофлоксацин ефективний проти грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів: Е. coli, Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp. а також Mycoplasma spp.
Дексаметазон має протизапальну, протиалергічну і протисвербіжну дію. Гальмує накопичення лейкоцитів, вивільнення лізосомальних ферментів і протизапальних медіаторів у вогнищі запалення, пригнічує фагоцитоз, зменшує судинно-тканинну проникність, перешкоджає утворенню запального набряку.
Клотримазол проявляє протигрибкову дію в результаті порушення синтезу ергостерину, який є складовою частиною клітинної мембрани грибів. Активний відносно: Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis, Candida albicans, Malassezia furtur.
Застосування:
Для лікування коней, собак, котів і хутрових звірів при захворюваннях шкіри алергічної, бактеріальної та грибкової етіології.
Дозування:
Перед нанесенням крему шерсть на ураженій ділянці вистригають. Крем наносять на уражені ділянки шкіри 2 рази на добу (вранці і ввечері) тонким шаром, обережно втираючи. Тривалість лікування визначається ліквідацією запального процесу і негативними даними бактеріального та / або мікологічного аналізу, припиненням свербежу. При поліпшенні клінічного стану препарат застосовують 1 раз на добу. Курс лікування становить 2-4 тижні (не більше). Між повторними курсами необхідна перерва не менше 20 дней.Предостереженіе
Не допускати потрапляння препарату в очі і відкриті ранові ділянки.
Не допускати злизування препарату тваринами.
Побічна дія:
При тривалому застосуванні можливі побічні ефекти (пригнічення функції кори надниркових залоз).
Протипоказання:
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Термін придатності - 2 роки.