Анандин Плюс 5 мл - краплі вушні

  • Анандин Плюс 5 мл - краплі вушні
  • Анандин Плюс 5 мл - краплі вушні
Анандин Плюс 5 мл - краплі вушні
50 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Медітер
Краплі від отодектоза (вушного кліща) для собак і котів
Кількість:

Краплі вушні Анандин-плюс - акарицидний препарат, містять в якості діючої речовини синтетичні піретроїди, а також анандін, що володіє антимікробною і протизапальною дією.

Препарат вушні краплі "АНАНДИН-ПЛЮС" був отриманий модифікацією препарату вушні краплі "АНАНДИН".

У собак, а особливо у котів, найбільш часто зустрічається отодектоз - вушна короста, яка в свою чергу може бути ускладнена отитом. У зв'язку з цим в лікарську формулу були введені перметрин - речовини, що володіють акарицидними (протикліщовими) властивостями. Як правило, вушна короста вражає тварин ослаблених, специфічна і неспецифічна резистентність організму яких перебуває в стані дефіциту. "Три кити": перметрин - анандін - граміцидин С є в такому випадку запорукою успішного лікування.

ДІЯ

Краплі "АНАНДИН-Плюс" - акарицидний препарат, який має антимікробну і протизапальну дію.

Показання

Препарат активний відносно саркоптоїдних кліщів-збудників отодектоза собак і кішок. Бактерицидні і протизапальні компоненти призначені для усунення свербежу, подразнення, запалення і інфекції вуха.

Дозування і СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Вушну раковину звільняють від корок і струпів тампоном, змоченим препаратом, потім закапують піпеткою в кожне вухо по 3-5 крапель препарату (кішкам і маленьким собакам - 3 краплі, середнім собакам - 4 краплі, великим собакам - 5 крапель).

З метою більш повної обробки всієї поверхні вуха і слухового проходу, вушну раковину злегка масажують. Краплі обов'язково вводять в обидва вуха, навіть у випадках ураження отодектозу тільки одного вуха. Обробку проводять дворазово з 5-7 денним інтервалом. При необхідності лікування повторюють.

Протипоказання

Препарат відноситься до групи помірно токсичних для теплокровних тварин . У рекомендованих дозах не чинить місцевоподразнювальної і сенсибілізуючої дії. Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату не спостерігається, протипоказань не встановлено. Препарат токсичний для бджіл і риб.

ЗБЕРІГАННЯ

Препарат зберігають в щільно закритій упаковці, в захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і нагрівальних приладів, при температурі від 4 до 25 ° С

Після маніпуляцій з препаратом слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Гарантійний термін придатності препарату - 2 роки з дня виготовлення.