АВЗ Барс краплі вушні 20 мл

  • АВЗ Барс краплі вушні 20 мл
  • АВЗ Барс краплі вушні 20 мл
АВЗ Барс краплі вушні 20 мл
70 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: АВЗ
Краплі при захворюваннях очей
Кількість:

Переваги

  •       Висока ефективність при лікуванні і профілактиці вушної корости.
  •       Зручний в застосуванні і безпечний у використанні.
  •       Комплексний вплив (акарицидну і лікувальне) за рахунок оптимального складу компонентів.

Склад і фармакологічні властивості.

Краплі вушні Барс для собак і кішок містять як діючу речовину диазинон - фосфорорганічних сполук кишково-контактної дії, що володіє вираженою інсектоакарицидною активністю на членистоногих личинкових і статевозрілих фаз розвитку комах і кліщів, які паразитують на собаках і кішках, в тому числі щодо збудника отодектоза. Входять до складу крапель допоміжні компоненти: преднізолон, гліцерин і ін. Надають антисептичну, протизапальну і антизудну дію, зменшують набряк тканин.
Показання до застосування.
Краплі вушні Барс призначають собакам і котам для лікування і профілактики отодектоза (вушної корости).
Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість до складу препарату. Забороняється застосування препарату тваринам при прориві барабанної перетинки.
Дози і порядок застосування.
Перед обробкою вушну раковину і слуховий прохід очищають від струпів і забруднень тампоном, змоченим препаратом, а потім закопують неглибоко в кожне вухо: кішкам і дрібним собакам - 3 краплі препарату, середнім собакам - 4, великим - 5 крапель. З метою більш повної обробки всієї поверхні вушної раковини і слухового проходу, вушну раковину складають вздовж і злегка масажують її підставу. Обробку проводять дворазово з 5-7-денним інтервалом до клінічного одужання тварини, підтвердженого мікроскопічними дослідженнями соскобов. При необхідності лікування повторюють. Краплі обов'язково вводять в обидва вуха, навіть у випадках ураження отодектозу тільки одного.
Побічні явища.
При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварин до компонентів лікарського препарату і прояві алергічних реакцій (свербіж шкіри, підвищена салівація, блювання) його використання припиняють.
Особливі вказівки.
При попаданні вушних крапель «Барс» на шкіру або слизові оболонки людини, препарат слід змити струменем води або зняти тампоном.
Зберігання.
Зберігати препарат в захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 до 25 ° С.