BioTesLab Отофлокс краплі вушні 10 мл

  • BioTesLab Отофлокс краплі вушні 10 мл
  • BioTesLab Отофлокс краплі вушні 10 мл
BioTesLab Отофлокс краплі вушні 10 мл
109 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: BioTestlab
Краплі для лікування отитів для собак, котів та гризунів
Кількість:

Отофлокс - це краплі для вух при отитах та ускладненнях бактеріальною та грибковою інфекцією для собак, котів та гризунів

Склад:

1мл препарату містить діючі речовини:

івермектин — 1мг;

клотримазол - 10мг;

флуорфенікол - 2,5мг;

бетаметазон (уформідипропіонату) - 1мг.

Допоміжні речовини: диметилсульфоксид, етанол, поліетиленгліколь,пропіленгліколь.

Фармакологічні властивості:

Отофлокс діє протипаразитарно, фунгіцидно, протимікробно; має протизапальні та протисвербіжні властивості. Фармакологічна дія Отофлоксу обумовлена властивостями івермектину, клотримазолу, флуорфеніколу та бетаметазону.

Івермектин належить до групи авермектинів, що продукуються мікроорганізмами групи Streptomyces avermitilis. Івермектин у нематод, кліщів, комах та личинок оводів посилює зв’язок ГАМК (гамма-аміномасляної кислоти) зі спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразита, блокуючи тим самим іннервацію паразита, викликаючи його параліч і загибель;

Івермектин призводить до загибелі наступних видів ектопаразитів:

Otodectes, Haematopinus, Sarcoptes, Demodex, Gastrophilus, Hypoderma, Linognathus, Damalina, Solenopotes, Hematobia, Psoroptes, Oestrus, Melophagus та ін.

Клотримазол належить до похідних імідазолу. Ефект клотримазолу пов’язаний із порушенням синтезу ергостерину, що входить до складу клітинної мембрани грибів. Як наслідок – змінюються структура та властивості мембран, спостерігається лізис клітин. До клотримазолу чутливі дерматофіти, дріжджові гриби (роду Candida, Torulopsis glabrata, Rhodotorula), плісняві гриби, а також збудники Pityriasis versicolor (різнобарвного лишаю) та еритразми. Крім того, клотримазол діє протимікробно щодо грампозитивних (стафілококи, стрептококи) та грамнегативних бактерій (Bacteroides, Gardnerella vaginalis), а також до Trichomonas vaginalis, Malassezia furfur, Corynebacterium minussimum.

Флуорфенікол є похідним тіамфеніколу, в якому гідроксильна група заміщена атомом флуору, що обумовлює його антибактеріальну активність проти ацетилтрансферазосинтезуючих бактерій.

Флуорфенікол пригнічує синтез білків у клітинах бактерій. В протоплазмі він зв'язується з 70S-рибосомними субодиницями, пригнічуючи ферментну активність пептидилтрансферази, зменшуючи, такими чином, синтез білків у рибосомах відповідних бактерій.

Флуорфенікол діє бактеріостатично на грампозитивні та грамнегативні бактерії, а саме: Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Pasteurеlla spp., Salmonella spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Haemophilus spp., а також Mycoplasma spp., Rickettsia spp., Chlamydia spp.

Бетаметазон належить до групи синтетичних кортикостероїдів, має протизапальну, протисвербіжну, протиалергічну, антипроліферативну дію.

ЦІЛЬОВІ ТВАРИНИ

коти, собаки

Показання до застосування:

Препарат ОТОФЛОКС призначений для лікування дрібних непродуктивних тварин (собак, котів і декоративних кролів), хворих на отити різної етіології, в тому числі спричинені ектопаразитами та/або ускладнені грибковою чи бактеріальною інфекціями.

Спосіб введення та дози

При лікуванні тварин, хворих на отити, вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищують від вушної сірки, ексудату та струпів. Потім закапують обов’язково в кожне вухо препарат в дозуванні згідно з таблицею 2 рази на добу впродовж 5-10 діб в залежності від клінічних проявів.

ТАБЛИЦЯ. ДОЗУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

МАСА ТІЛА ТВАРИНИ

НЕОБХІДНА КІЛЬКІСТЬ КРАПЕЛЬ

(НА ОДНЕ ВУХО)

до 1 кг

1

від 1 до 5 кг

2

від 5 до 10 кг

3

від 10 до 15 кг

4

більше 15 кг

5

З метою більш якісної обробки вушну раковину складають вздовж навпіл і злегка масажують її основу.

Протипоказання

Не застосовувати препарат хворим та виснаженим тваринам; тваринам у період лактації, цуценятам, кроленятам і кошенятам до 10-ти тижневого віку, а також тваринам, чутливим до складових препарату.

Не застосовувати івермектин чутливим породам собак (коллі та їх підвиди: шелті, бобтейли та ін.).

Застереження

Після обробки препаратом:

  • не допускати злизування препарату продовж 10 хвилин;

  • не допускати потрапляння препарату всередину та на слизові оболонки.

Після закінчення обробки тварини ретельно вимити руки теплою водою з милом.

Строк придатності

Термін придатності – 2 роки. Після першого відкривання флакону – 28 діб за умови зберігання його у темному місці при температурі від 5° до 25 °С.

Умови зберігання

Темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5° до 25°С.