Фарматон Левомікол 5% краплі вушні 10 мл

  • Фарматон Левомікол 5% краплі вушні 10 мл
  • Фарматон Левомікол 5% краплі вушні 10 мл
Фарматон Левомікол 5% краплі вушні 10 мл
16 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Фарматон
Краплі для лікування захворювань вух у тварин
Кількість:

Склад:
1 мл препарату містить діючу речовину:
хлорамфенікол – 50 мг.
Допоміжні речовини: диметилсульфоксид, спирт бензиловий, пропіленгліколь.
Фармакологiчнi властивостi
Хлорамфенікол – антибіотик, що володіє широким спектром антимікробної дії, активний у відношенні до більшості грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, таких як: Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Shigella spp., Brucella spp., Pasteurella tularensis, Escherichia coli, Proteus spp., Salmonella spp., Bacillus anthracis, Corynebacterium pyogenes, Erysipelothrix rhusiopathiae, а також рикетсій (Rickettsia spp.), мікоплазм (Mycoplasma spp.), хламідій (Chlamydia spp.). Дiя хлорамфенiколу полягає в зв‘язуваннi з 50S рибосомальною субодиницею, що призводить до гальмування синтезу бiлка бактерій.
Застосування
Лікування собак, котів та декоративних гризунів при гострих і хронічних захворюваннях вух (отитів, екзем і дерматитів вушної раковини), що спричинені чутливими до хлорамфеніколу мікроорганізмами.
Дозування
Закапувати тваринам масою тіла до 10 кг по 3–5 крапель, більше 10 кг по 7–8 крапель препарату 2 рази на добу у хворе вухо, яке попередньо очищають від бруду, кірок, ексудату. Рекомендується закапувати препарат в обидва вуха (навіть у випадках запалення тільки одного). Курс лікування - 3–10 діб.
Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до хлорамфеніколу.
Застереження
Препарат несумісний з антибіотиками із групи хінолoнів, а також із ристоміцином, пеніциліном. Гальмує протимiкробну дiю ?-лактамних антибіотиків.
Зберiгання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С.
Термiн придатності – 3 роки. Після розкриття флакона препарат використати протягом 10 діб, при умові зберігання в темному місці при температурі від 5 до 25°С.