MSD Позатекс 17,5 мл - вушні краплі для собак

  • MSD Позатекс 17,5 мл - вушні краплі для собак
  • MSD Позатекс 17,5 мл - вушні краплі для собак
MSD Позатекс 17,5 мл - вушні краплі для собак
564 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: MSD
Лікування собак, хворих на гострі та хронічні зовнішні отити, спричинені мікроорганізмами, чутливими до орбіфлоксацину та грибами, чутливими до позаконазолу (наприклад, Malassesia pachydermatis)
Кількість:

Краплі вушні, суспензія
1 мл препарату містить діючі речовини: орбіфлоксацин - 8,5 мг; мометазону фуроат (моногідрат) - 0,9 мг; позаконазол - 0,9 мг. Допоміжна речовина: мінеральна олія (рідкий парафін).
Характеристика:
Орбіфлоксацин - синтетичний бактерицидний антибіотик широкого спектру дії, що належить до групи хінолонових дериватів карбонової кислоти, відомих як фторхінолони. Пригнічуючи два ензими мікробної клітини - ДНК-топоізомеразу II (ДНК-гіразу) і ДНК- топоізомеразу IV, орбіфлоксацин порушує синтез бактерійної ДНК, що призводить до припинення реплікації і швидкої загибелі мікробної клітини. Швидкість дії і ступінь бактерицидної активності дозозалежні. In vitro, орбіфлоксацин проявляє високу активність проти широкого спектру грам-позитивних і грам-негативних мікроорганізмів (коагулазо-позитивні стафілококи {Staphylococcus spp.). Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus faecalis). Мометазону фуроат(моногідрат) - синтетичний адренокортикоїд для дерматологічного застосування, що володіє протизапальною дією і високою місцевою активністю. Добре проникає крізь непошкоджену шкіру. Позаконазол - протигрибковий засіб широкого спектру дії з групи триазолів. Фунгіцидний ефект позаконазолу грунтується на селективній інгібіцїї ензиму ланостерин-14-деметилази (CYP51), що бере участь в біосинтезі ергостеролу у дріжджів і міцеліальних грибів. Як показали дослідження in vitro, позаконазол має фунгіцидну активність проти близько 7000 штамів дріжджів і міцеліальних грибів (зокрема, Malassezia pachydermatis). За потужністю фунгіцидної дії щодо Malassezia pachydermatis in vitro, позаконазол виявився у 40-100 разів ефективнішим, ніж клотримазол, міконазол і ністатин. Абсорбція препарату відбувається переважно протягом перших декількох днів після нанесення препарату на шкіру. Ступінь шкірної абсорбції залежить від стану епітеліального бар'єру. Запалення сприяє шкірній абсорбції препаратів місцевої дії.

Показання:
Лікування собак, хворих на гострі та хронічні зовнішні отити, спричинені мікроорганізмами, чутливими до орбіфлоксацину та грибами, чутливими до позаконазолу (наприклад, Malassesia pachydermatis).
Спосіб застосування :
Перед використанням добре струсити. Собакам вагою до 2 кг один раз на день по 2 краплі; собакам вагою 2-15 кг — один раз на день 4 краплі; собакам вагою 15 кг і більше — один раз на день по 8 крапель в кожне  (Одна крапля містить 267 мкг Orbifloxacin, 27 мкг мометазону фуроату і 27 мкг позаконазолу)
Тривалість лікування становить 7 днів

Протипоказання:
Не застосовувати при перфорації барабанної перетинки. Не застосовувати в разі підвищеної чутливості до будь-якого з компонентів ветеринарного лікарського засобу, кортикостероїдів, інших  протигрибкових компонентів та інших фторхінолонів.
Побічна дія:
Можуть спостерігатися легкі еритематозні прояви.
Застосуваня  вушних крапель може призвести, , до тимчасового погіршення слуху, особливо в старих тварин. Якщо ви помітили будь-які побічні дії крапель у вашого домашнього улюбленця, які не перераховані в цій інструкції, будь ласка, повідомте про це  свого ветеринарного лікаря.

З цим товаром купують