Зоохелс краплі для вух та очей 10 мл

  • Зоохелс краплі для вух та очей 10 мл
  • Зоохелс краплі для вух та очей 10 мл
Зоохелс краплі для вух та очей 10 мл
41 грн
Доступність:
В наявності
Краплі для лікування запальний процесів очей та вух для собак та котів
Кількість:
Склад
1 мл препарату містить діючі речовини:
ципрофлоксацину гідрохлорид - 0,0035 г,
дексаметазон - 0,001 р.
Допоміжні речовини: вода для ін'єкцій, манітол, натрію едетат (трилон Б), бензалконію хлорид.
Фармакологічні властивості
Ципрофлоксацин - синтетичний антибактеріальний препарат групи фторхінолонів. За антибактеріальному спектру дії ципрофлоксацин в основному схожий з іншими фторхінолонами, але він володіє відносно високою активністю, приблизно в 3-8 разів активніше, ніж норфлоксацин. Механізм дії ципрофлоксацину полягає в придушенні бактеріальної ДНК-гірази (топоізомеразу ІІ), тим самим, не допускаючи процесу реплікації ДНК. Препарат активний проти грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, а особливо проти Е. coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobacter spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Serratia spp., Camphylobacter spp., Pseudomonas aeruginosa, Yersinia spp., Vibrio spp., Aeromonas spp., Haemophilus spp., до препарату також чутливі: Brucella spp., Staphylococcus spp. (включаючи пеніциліназу-продукуючі і метицилін-стійкі штами), Mycoplasma spp., Mycobacterium spp. При застосуванні препарату закапуванням у вухо чи око, абсорбція ципрофлоксацину незначна. Він виводиться з організму з сечею. Дексаметазон - синтетичний фторований ГКС, має виражену протизапальну та протиалергічну дію. Взаємодіючи зі специфічним білковим рецептором в тканинах-мішенях, регулює експресію ГКС-залежних генів і впливає таким чином на синтез білка. Стабілізує лізосомальні ферменти мембран лейкоцитів, гальмує синтез кінінів, мітоз і міграцію лейкоцитів, інгібує синтез антитіл і порушує розпізнавання антигену. Всі ці ефекти беруть участь у пригніченні запальної реакції в тканинах у відповідь на механічне, хімічне або імунне ушкодження. Тривалість протизапальної дії після закапування 1 краплі розчину становить від 4 до 8 год. При місцевому застосуванні системна абсорбція низька. Після закапування в очі добре проникає в епітелій рогівки і кон'юнктиви; при цьому у водянистій волозі ока спостерігають терапевтичні концентрації, при запаленні або ушкодженні слизової швидкість пенетрації збільшується. Невелика кількість дексаметазону надходить у системний кровотік. Близько 60-70% дексаметазону, що надходить у системний кровотік, зв'язується з білками плазми. Метаболізується в печінці під дією цитохромсодержащих ферментів, метаболіти виводяться через кишечник. Період напіввиведення становить в середньому 3 години. 
Застосування
Лікування кішок і собак при інфекційно-запальних захворюваннях очей та вуха, спричинені чутливими до ципрофлоксацину мікроорганізмами.
При алергічних процесах переднього відділу ока, ускладнених бактеріальною інфекцією.
А також з метою профілактики і лікування запальних явищ в післяопераційному періоді. 
Дозування
Препарат закапують у кон'юнктивальний мішок або слуховий прохід по 1-2 краплі 2-3 рази на добу.
Тривалість лікування звичайно не перевищує 2-3 тижні. Тривалість терапії визначають ефективністю препарату та можливістю розвитку побічних ефектів. 
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату. 
Попередження
З боку органу зору: рідко - алергічні реакції, відчуття жару після застосування препарату; при тривалому застосуванні - розвиток вторинної глаукоми, стероїдної катаракти. З обережністю застосовувати вагітним тваринам. 
Форма випуску
Флакони з полімерних матеріалів з крапельницями по 10 мл Вторинна упаковка - картонні коробки. 
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10°С до 20°C
Термін придатності - 3 роки.
Термін придатності після першого відкриття (відбору): 30 діб за умови зберігання в темному місці при температурі від 2°С до 8°С. 
З цим товаром купують