Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

KRKA Рікарфа 50 мг 1 табл.

  • KRKA Рікарфа 50 мг 1 табл.
  • KRKA Рікарфа 50 мг 1 табл.
KRKA Рікарфа 50 мг 1 табл.
15 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: KRKA
Нестероїдний протизапальний засіб у формі таблеток
Кількість:
Склад
1 таблетка (190 мг)  препарату містить діючу речовину: 
карпрофен – 50 мг. 
Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, заліза оксид червоний,  заліза оксид чорний, повідон К30, натрію крохмальгліколят, кремнію діоксид колоїдний безводний, ароматизатор м’ясний 10022, тальк, магнію стеарат.
Фармакологічні властивості
Карпрофен – це нестероїдний протизапальний засіб, що проявляє протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію шляхом пригнічення ферменту циклооксигенази в циклі арахідонової кислоти. Протизапальна та аналгезуюча дія виражена сильніше порівняно з пригніченням синтезу простагландину. Повний механізм дії карпрофену не з’ясований. 
Застосування
Лікування собак при гострих та хронічних захворюваннях опірно-рухового апарату та дегенеративних захворюваннях суглобів, при запальних та больових явищах. Підтримуюча терапія під час парентеральної аналгезії у післяопераційний період.  
Дозування
Перорально у дозі – 2-4 мг карпрофену на кг маси тіла на добу. Добову дозу слід розділити на дві частини та приймати двічі на добу. Залежно від клінічної реакції у відповідь на лікування дозу можна зменшити через 7 діб до 2 мг карпрофену на кг маси тіла на добу одноразово.
Тривалість лікування становить 14 діб. Лікування хронічних захворювань у собак може тривати довше. Довготривале лікування повинне проходити під постійним наглядом лікаря ветеринарної медицини.
Протипоказання
Підвищена чутливість до карпрофену та інших інгредієнтів препарату. 
Не застосовувати у період вагітності та лактації.
Не застосовувати тваринам з розладами серця, печінки або нирок, при можливості появи виразок травного каналу.
Застереження
З обережністю застосовувати собакам зі зневодненням, гіповолемією або гіпотонією, через ризик підвищення токсичності нирок.
Не застосовувати одночасно та протягом 24 годин після останнього застосування препарату з  іншими нестероїдними протизапальними засобами, глюкокортикоїдами та засобами токсичними для нирок.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5°С до 25°С. Зберігати в оригінальній упаковці. Половину таблетки можна повернути до блістера та використати протягом 24 годин.