Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Мелоксивет для ін'єкцій 100 мл

  • Мелоксивет для ін'єкцій 100 мл
  • Мелоксивет для ін'єкцій 100 мл
Мелоксивет для ін'єкцій 100 мл
224 грн
Доступність:
В наявності
Протизапальний та знеболюючий засіб для тварин в ін'єкційній формі
Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину мелоксикам - 20 мг.
Фармакологічні властивості
ATC-vet QM01AC56, нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби, мелоксикам та комбінації.
Препарат належить до нестероїдних протизапальних лікарських засобів класу оксикамов, є селективним інгібітором ЦОГ-2. Виявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну властивості. Механізм дії пов'язаний зі зниженням біосинтезу простагландинів внаслідок пригнічення ферментативної активності ЦОГ-2, яка бере участь в синтезі простагландинів у вогнищі запалення; незначно впливає на ЦОГ-1, що знижує ризик розвитку побічної дії.
Відносна біодоступність становить майже 100%. Після внутрішньом'язового введення препарату в дозі 5 мг максимальна концентрація (Сmax) становить 1,62 мкг / мл і досягається протягом приблизно 60 хв. Мелоксикам добре зв'язується білками плазми, особливо з альбуміном (99%). Проникає в синовіальну рідину, концентрація в синовіальній рідині становить приблизно 50% концентрації в плазмі. Обсяг розподілу (Vd) низький, в середньому становить 11 л.
Мелоксикам майже повністю метаболізується в печінці з утворенням 4 неактивних похідних. Основний метаболіт, 5'-карбоксимелоксикам (60% від величини дози), утворюється шляхом окислення проміжного метаболіту 5'-гідрокси- метілмелоксікама, який також виводиться, але в менших кількостях (9% від величини дози).
Виводиться в рівній мірі з калом і сечею, переважно в вигляді метаболітів. У незмінному вигляді з калом виводиться менше 5% від величини добової дози, в сечі в незмінному вигляді препарат можна знайти лише в невеликій кількості. Середній період напіввиведення (Т½) становить 20 год. Плазмовий кліренс в середньому становить 8 мл / хв. Мелоксикам демонструє лінійну фармакокінетику в дозах 7,5-15 мг при внутрішньом'язовому введенні. Печінкова або ниркова недостатність середньої тяжкості істотно не впливає на фармакокінетику мелоксикаму.
Застосування
Мелоксівет використовують як протизапальний і аналгетичний лікарського засобу великій рогатій худобі при діареї в поєднанні з регідраціонной терапією, при гострих респіраторних інфекціях, гнійно-катаральному маститі в комплексі з відповідною антибактеріальною терапією, а також при запальних процесах опорно-рухового апарату. Свиням при порушеннях функцій опорно-рухового апарату, пов'язаних із запальним процесом неінфекційної етіології, при терапії післяпологового сепсису і синдрому мастит-метрит-агалактия в комплексі з відповідними антибактеріальними препаратами. Коням при хронічних і гострих хворобах опорно-рухового апарату і кольках як протизапальний і аналгетичний засіб.
Собакам і кішкам при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату, що супроводжуються сильним болем і запаленням (переломи, травматичні артропатии, розтягування зв'язок і сухожиль, остеоартрити, хронічні дегенеративні захворювання суглобів і ін.), А також для зниження післяопераційного болю при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату.
Дозування
Мелоксівет розчин для ін'єкції застосовують великій рогатій худобі внутрішньом'язово, підшкірно або внутрішньовенно в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,5 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла тварин; свиням внутрішньом'язово в дозі 0,2 мл на 10 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,4 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла тварин. Коням застосовують препарат внутрішньом'язово і внутрішньовенно в дозі 3,0 мл на 100 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,6 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла тварин. За свідченнями ветеринарного лікаря можливе повторне введення препарату через 24 години.
Собакам: одноразова підшкірна або внутрішньовенна ін'єкція в дозі 0,2 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла тварин. Для подальшого лікування рекомендується використовувати суспензію або таблетки.
Коти: одноразова підшкірна ін'єкція в дозі 0,2 мг мелоксикаму на 1 кг маси тіла тварин. При необхідності повторити, але не частіше 2-3 рази на тиждень.
Для зручності застосування і дозування препарату для дрібних тварин, доцільно його розвести стерильним розчинником (вода для ін'єкцій) в співвідношенні 1:10.
При застосуванні препарату у тварин на місці введення можливе утворення припухлості, яка поступово проходить.
Протипоказання
Забороняється застосування препарату телятам, що не досягли тижневого віку, жеребятам, що не досягли 6-ти тижневого віку, лошат або лактирующим кобилам, тваринам з виразками печінки, серцево-судинної системи, порушеннями функції нирок і геморагічних проявах, при підвищеній чутливості до діючої речовини .
Забороняється одночасне застосування лікарського препарату з глюкокортикостероїдами, іншими нестероїдними протизапальними препаратами, а також антикоагулянтами.