Мелоксивет суспензія оральна 50 мл

  • Мелоксивет суспензія оральна 50 мл
  • Мелоксивет суспензія оральна 50 мл
Мелоксивет суспензія оральна 50 мл
96 грн
Доступність:
В наявності
Протизапальний та знеболюючий засіб в оральній формі
Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину: мелоксикам - 1 мг.
Допоміжні речовини: гліцерин, полівінілпіролідон (колідон К-25), натрію дігідрогена фосфат дигідрат, ксантанова камедь, лимонна кислота, натрію фосфат дигідрат, натрію бензоат, вода очищена.
Застосування
Мелоксівет суспензію призначають собакам і кішкам як протизапальний, жарознижувальний та болезаспокійливий засіб при запальних і больових синдромах різного походження, включаючи гострі і хронічні захворювання опорно-рухового апарату (артрити, артрози, синовіти, вивихи), запальні захворювання м'яких тканин, а також в якості аналгетичної і протизапального препарату в післяопераційний період.
Дозування
Мелоксівет суспензію застосовують при годуванні індивідуально перорально один раз на добу.
Собакам в перший день лікування препарат застосовують в дозі 0,2 мл (4 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,2 мг мелоксикаму), в наступні дні - 0,1 мл (2 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,1 мг мелоксикаму).
Котам препарат застосовують в перший день лікування в дозі 0,1 мл (2 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,1 мг мелоксикаму), в наступні дні - 0,05 мл (1 крапля) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,05 мг мелоксикаму). Кожна споживча упаковка по 50 мл забезпечена шприцами-дозаторами, що дозволяє максимально точно дозувати лікарський препарат собакам великих і середніх порід (від 5 кг). Кожна споживча упаковка по 10 мл забезпечена крапельницями для дозування собакам дрібних порід і кішкам (до 5 кг).
Перед застосуванням вміст флакона з препаратом необхідно підігріти до 30 ° С і струснути.
Тривалість курсу лікування залежить від показань і стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем, але не повинна перевищувати 10 днів. У разі відсутності поліпшення клінічного стану тварин після 10-денного курсу лікування застосування лікарського препарату припиняють.
Слід уникати пропусків при введенні чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози необхідно ввести її якомога швидше. Далі інтервал до наступного введення препарату не змінюється.
Протипоказання
Протипоказанням для застосування лікарського препарату є індивідуальна підвищена чутливість тварини до мелоксикаму або до препаратів з подібною дією, наприклад інших нестероїдних протизапальних засобів, включаючи ацетилсаліцилову кислоту; виразка шлунка і 12-палої кишки, виражена ниркова та печінкова недостатність, геморагічний синдром. Не застосовувати одночасно з ГКС, іншими нестероїдними протизапальними препаратами, а також антикоагулянтами.
Не слід застосовувати Мелоксівет суспензію вагітним і годуючим самкам, цуценятам і кошенятам молодше 6-тижневого віку, тваринам в стані дегідратації, гіповолемії і гіпотензії, через можливість токсичного впливу лікарського препарату на нирки. При крайньої необхідності призначення лікарського препарату таким тваринам лікування проводять під постійним наглядом ветеринарного лікаря, при цьому добову дозу лікарського препарату зменшують в 2 рази. Препарат протипоказаний тваринам з захворюваннями серцево-судинної системи, клінічної нирковою недостатністю, при загрозі розвитку виразкового ураження шлунково-кишкового тракту і шлунково-кишкових кровотеч, а також при захворюваннях кровотворних органів і гіперчутливості до препарату.