Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Merial Previcox - Превікокс протизапальні таблетки для собак 227 mg

  • Merial Previcox - Превікокс протизапальні таблетки для собак 227 mg
Merial Previcox - Превікокс протизапальні таблетки для собак 227 mg
68 грн
Доступність:
В наявності
Кількість:

Previcox (Превикокс) - високоселективний нестероїдний протизапальний препарат для собак з унікальним діючою речовиною фирококсиб у формі таблеток.

Найбільш селективний інгібітор ЦОГ-2, що дозволяє забезпечити відмінний результат.

Безпечний при довгостроковому застосуванні.

Швидкодіючий, протягом 15 хвилин після введення першої дози.

Потужне усунення болю 24 години на добу без «провалу» в знеболюванні.

Стійке зростання ступеня поліпшення параметрів при тривалому лікуванні.

Призводить до поліпшення, помітного для власників собак. Більш високий рівень поліпшення порівняно з НПЗП з переважною протизапальною дією.

Забезпечує глобальний контроль перебігу остеоартриту з максимальним ступенем задоволеності ветеринарних лікарів і власників собак.

Інструкція по застосуванню препарату Превикокс

Склад

В якості діючої речовини містить: фирококсиб - 24% (в залежності від дозування відповідно 57 мг і 227 мг в таблетці), допоміжні речовини: моногідрат лактози - 49,3%, мікрокристалічну целюлозу -15%, гідроксипропілцелюлозу - 3,0%, кроскарамелозу - 2,8%, колоїдний діоксид кремнію - 0,5%, смакові й ароматичні речовини (ароматизатор зі смаком копченого м'яса «Chartor Hickory smoke flavor» і карамель) - 5%, пігменти - жовтий і червоний оксиди заліза - 0,4%.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки коричневого кольору, округлої форми, випуклі, на одній стороні таблетки різка та гравірування «М і дозування». Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів та кормів, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від О°С до 30 °С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 4 роки з дати виробництва. Невикористану половину таблетки допускається зберігати в блістері не більше 7 днів.

Фармакологічні властивості

Превикокс таблетки 57 мг і 227 мг відносяться до групи нестероїдних протизапальних препаратів. Фирококсиб, що входить до складу препарату, є селективним інгібітором циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), вибірково порушує утворення простагландинів, що беруть участь у формуванні запальної реакції, пригнічує ексудативну і проліферативну фази запалення. Діє переважно у вогнищі запалення і практично не впливає на продукцію простагландинів, які регулюють нирковий кровотік і цілісність слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Надає болезаспокійливу, протизапальну та жарознижувальну дію. Після перорального введення собакам у рекомендованій дозі фірококсиб швидко всмоктується, максимальна концентрація в крові досягається через 1,25 години. Період напів виведення становить 8 годин. Фірококсиб практично повністю зв'язується з білками крові, метаболізується в печінці, виводиться з жовчю через кишечник. Превикокс таблетки 57 мг і 227 мг за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії. Порядок застосування і дозування Превикокс таблетки 57мг і 227мг призначають собакам як протизапальний, болезаспокійливий і жарознижуючий засіб при лікуванні остеоартрозів, а також після ортопедичних, стоматологічних операцій та операцій на м'яких тканинах.

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі). Забороняється застосовувати препарат вагітним і лактуючим тваринам, цуценятам до 10-тижневого віку і собак з масою менше 3 кг, а також тваринам з шлунково-кишковими кровотечами, із захворюваннями крові, при геморагічному синдромі та тяжкою формою ниркової і печінкової недостатності. Превикокс таблетки 57 мг і 227 мг застосовують собакам індивідуально перорально один раз на добу в дозі 5 мг фірококсиба на 1 кг маси тварини. Превикокс таблетки 57 мг і 227 мг володіють привабливим ароматом і смаком, тому охоче поїдаються собаками, у разі відмови від препарату його згодовують з кормом. Тривалість курсу лікування при остеоартрозах залежить від стану тварини і визначається ветеринарним лікарем. Застосування препарату понад 90 днів слід проводити під регулярним контролем ветеринарного лікаря. Для полегшення післяопераційного болю та запалення при операціях на м'яких тканинах, ортопедичних і стоматологічних операціях препарат застосовують за 2 години до початку операції, а потім 1 раз на добу протягом 2-3 діб. При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту, пригнічений стан. Особливостей дії при першому застосуванні препарату та при його скасування не виявлено. Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може призвести до зниження його ефективності. При пропуску чергової дози препарату його застосування необхідно відновити в передбаченій дозуванні і за тією ж схемою. При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. Превикокс таблетки 57 мг і 227 мг не слід застосовувати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами. Адреса місця провадження: «Merial»,4 chemin du Calquet, 31000, Toulouse, France.

Источник: https://www.zooapteka.kiev.ua/ua/merial-previcox-tabletki
© Зоомагазин Рыжий Кот