Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Zoetis Рімаділ Р 100 мг 20 табл.

  • Zoetis Рімаділ Р 100 мг 20 табл.
  • Zoetis Рімаділ Р 100 мг 20 табл.
Zoetis Рімаділ Р 100 мг 20 табл.
600 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Zoetis
Нестероїдний протизапальний препарат для собак
Кількість:

Фармакологічні властивості:
Карпрофен, діюча речовина Рімаділ Р, відноситься до групи нестероїдних протизапальних препаратів, і має протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію.
Карпрофен, як і інші нестероїдні протизапальні препарати, пригнічує циклоксигенази в циклі арахідонової кислоти. При цьому препарат переважно впливає на циклоксигенази-II, яка активується у відповідь на розвиток запалення.
В результаті блокується синтез запальних простагландинів, що викликають запалення, набряк і біль. У терапевтичних дозах карпрофен значно слабше діє на циклоксигенази-I, і таким чином не чинить впливу на синтез протективного простагландинів.
Таким чином, карпрофен не перешкоджає нормальним фізіологічним процесам в тканинах, особливо в шлунку, кишечнику, нирках і
тромбоцитах. Карпрофен швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, досягає піку концентрації в плазмі крові через 1-3 години після введення, при біодоступності більше 90%.
Час напіввиведення у собак становить близько 8 годин. Карпрофен більш ніж на 99% зв'язується з білками плазми. Метаболізується препарат у печінці, виділяється головним чином з фекаліями (близько 80%), і з сечею.
склад:
Рімаділ Р - нестероїдні протизапальні лікарський засіб у формі таблеток для перорального застосування, що містять в якості діючої кошти карпрофен - 20 мг, 50 мг або 100 мг в таблетці, а в якості допоміжних речовин висушений розпиленням порошок свинячої печінки, гідролізований рослинний білок, кукурудзяний крохмаль, кондитерський цукор, глюкозний сироп,
желатин тип А, магнію стеарат, і лактоза.
Порядок застосування, показання, доза, можливі побічні явища, протипоказання:
Рімаділ таблетки зі смаком печінки призначають при запальних і больових явищах, що виникають при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату.
Рімаділ таблетки також застосовують для аналгезії і як протизапальний засіб для зменшення післяопераційних болів і набряків.
Рімаділ таблетки зі смаком печінки застосовують перорально в початковий період лікування в добовій дозі 4 мг карпрофена на 1 кг маси тіла. Рекомендується розділити добову дозу на дві рівні частини.
Після 7 днів лікування в залежності від клінічних показань добову дозу можна зменшити до 2 мг / кг маси тіла.
При захворюваннях опорно-рухового апарату, тривалість лікування залежить від
стану тваринного і під контролем ветеринарного лікаря може тривати протягом усього життя тварини. Не слід перевищувати встановлену дозу. Як і при застосуванні інших нестероїдних протизапальних препаратів після застосування Рімаділ Р у окремих тварин, в рідкісних випадках може виникати подразнення шлунка і блювота.
Забороняється застосовувати Рімаділ щенним сукам.
Не призначати інші нестероїдні протизапальні засоби або нефротоксичні препарати раніше, ніж через 24 години після введення Рімаділ Р. Рімаділ Р, як і інші нестероїдні протизапальні засоби, слід призначати з обережністю
тваринам з захворюваннями серця, нирок і печінки.