Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Veda Лактобіфід 20 табл.

  • Veda Лактобіфід 20 табл.
  • Veda Лактобіфід 20 табл.
Veda Лактобіфід 20 табл.
51 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Veda
Пробіотична добавка для собак та котів
Кількість:

ЛАКТОБІФІД - додатковий корм для відновлення нормальної мікрофлори кишечника; для підвищення опірності організму; для поліпшення травних процесів і засвоєння кормів
Призначення: ЛАКТОБІФІД є додатковим функціональний корм в таблетованій формі і у вигляді порошку, що містить комплекс лиофильно висушених культур пробіотичних бактерій - біфідобактерій, лактобактерій, стрептококів; сухе знежирене молоко, лактоза, крохмаль, стеарат кальцію.
Рекомендується як додатковий корм до звичайного раціону, а також для введення до складу повсякденних повнораціонних кормів та пиття з метою компенсації дефіциту годування і збагачення раціону корисними пробиотическими мікроорганізмами, які сприяють нормалізації травлення, поліпшення засвоєння компонентів основного корму, загальному зміцненню організму, оптимізації показників імунітету, зниження ризику проблем, пов'язаних з дисбактеріозами травного тракту.
Лактобіфід включають в раціон годування:
- в періоди ослаблення організму - при інтенсивних фізичних навантаженнях і стресах, зниженні імунного захисту, після антибіотикотерапії, перенесених захворювань, операцій, вакцинацій;
- якщо змінився основний раціону годівлі;
- при ознаках порушення стільця (нерегулярність, порушення консистенції);
- при підозрі на недоброякісність корми;
- в періоди підготовки до вагітності, виношування і після пологів - для підвищення показників репродуктивного здоров'я батьків і здоров'я потомства;
- для поліпшення дезінтоксикації при гепатитах і цирозах печінки;
- в відновлювальний період після масованих крововтрат, при опікової хвороби.
Спосіб застосування: таблетки Лактобіфіда дають 1-2 рази на добу за 30-40 хвилин до основного годування з розрахунку 1 таблетка на кожні 10 кг маси тварини; допускається розчиняти в невеликій кількості пиття або подрібнювати і змішувати з невеликою кількістю улюбленого корму. Цуценятам дрібних порід, кішкам і гризунам дають по 1/2 таблетки 1-2 рази на добу.
Тривалість включення в раціон - до отримання необхідного позитивного результату (оптимальна тривалість курсу 5-10 днів). При необхідності курс повторюють з перервою 1-2 тижні.
Особливості застосування: Обмежень для застосування і несумісності з різними раціонами і кормами не виявлено.
Склад: Комплекс ліофільно висушених культур пробіотичних бактерій - біфідобактерій, лактобактерій, стрептококів; сухе знежирене молоко, лактоза, крохмаль, стеарат кальцію.
У 100 г корму міститься (не менше):
Вуглеводів 93 г
Білків 3,2 г
Жирів 0,9 г
сумарна кількість пробіотичних бактерій
- не менше 1 · 106 КУО в 1 табл,
- не менше 1 · 109 КУО / г в порошку
Енергетична цінність в 100 г: 390 ккал
Фасовка: 20 табл.

Фільтри
Упаковка 20 табл.