Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Api-San Стоп зуд спрей 30 мл для собак та котів

  • Api-San Стоп зуд спрей 30 мл для собак та котів
  • Api-San Стоп зуд спрей 30 мл для собак та котів
Api-San Стоп зуд спрей 30 мл для собак та котів
137 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San
Комплексний препарат для лікування шкірних хвороб собак та котів
Кількість:

Стоп-зуд спрей - комплексний протизапальний препарат для лікування шкірних захворювань у тварин (Міжнародне непатентоване найменування: полькортолон або триамцинолон + левоміцетин або хлорамфенікол + метронідазол + лідокаїну гідрохлорид). В 1 мл препарату міститься: 0,5 мг полькортолон, 5 мг левоміцетину, 1 мг метронідазолу, 50 мг лідокаїну гідрохлориду, екстракт календули, диметилсульфоксид і допоміжні компоненти. За зовнішнім виглядом являє собою прозору, злегка опалесціюючу рідину світло-жовтого кольору, зі слабким специфічним запахом. Розфасовують по 30 мл в полімерні флакони з розпилювачем, які упаковують в картонні коробки.

Фармакологічні властивості

Стоп-зуд спрей - препарат комплексної дії на пошкоджену і запалену шкіру: усуває біль, знімає свербіж, набряк і роздратування, ефективно бореться з патогенними та умовно патогенними мікробами на шкірі. Полькортолон є синтетичним глюкокортикоїдом, що володіє вираженою протизапальною, десенсибілізуючою і протинабряковою дією, він блокує вивільнення медіаторів запалення, у тому числі простагландинів, що потенціюють запальний процес. Препарат знижує кількість клітин, що виробляють гіалуронову кислоту, зменшує проникність кровоносних капілярів, стимулює біосинтез ліпокартинів (спеціальних білків), що мають протинабрякову активність. Левоміцетин і метронідазол виявляють синергізм дії щодо широкого спектра збудників інфекційних захворювань, включаючи деякі види грибів і найпростіших. Екстракт календули має бактерицидні і протизапальні властивості, прискорює процес загоєння ушкоджень шкірно-волосяного покриву. Лідокаїну гідрохлорид має місцевознеболюючу дію, обумовлено блокадою натрієвих каналів мембран, що перешкоджає генерації імпульсів у закінченнях чутливих нервів і проведенню їх по нервових волокнах. Стоп-зуд спрей за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин.

Показання

Призначають собакам і кішкам для лікування гострих і хронічних отитів і захворювань шкіри запальної і алергічної природи (кропив'янка, алергічний дерматит, нейродерміт, екзема, атопічний дерматит, алопеції, укуси комах), в тому числі ускладнених бактеріальною і грибковою інфекцією.

Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед застосуванням флакон з препаратом ретельно струшують протягом 20-30 секунд і, тримаючи вертикально, натискають на розпилюючу головку, направляють аерозоль на уражену поверхню шкірно-волосяного покриву з відстані 10-15 см. Для лікування дерматиту після обов'язкової попередньої санації, на уражену шкіру наносять Стоп-зуд спрей, розпорошуючи його тонким шаром двічі на день протягом 5-10 днів до клінічного одужання тварини. Для лікування отитів зовнішній слуховий прохід очищають від струпів і кірочок, а потім направляють факел аерозолю на внутрішню поверхню вушної раковини і рівномірно зрошують її поверхню. Після цього складають вушну раковину уздовж і масажують біля основи для рівномірного розподілу препарату. Обробку вух проводять 2-3 рази на день протягом 5-7 днів до клінічного одужання.

ПОБІЧНА ДІЯ

У тварин з підвищеною індивідуальною чутливістю можуть спостерігатися: пригнічений стан, млявість, підвищене слиновиділення, розлади функцій шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосування препарату припиняють і при необхідності призначають симптоматичне лікування.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Не рекомендується застосовувати у тварин, які страждають на цукровий діабет і вірусними інфекціями.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

З обережністю під контролем ветеринарного лікаря проводять лікування у вагітних і лактуючих самок.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 25 ° C. Термін придатності - 2 роки.