Ceva Екзекан 1 табл.

  • Ceva Екзекан 1 табл.
  • Ceva Екзекан 1 табл.
Ceva Екзекан 1 табл.
38 грн
Доступність:
Очікуємо
Бренд: Ceva
Лікувальний засіб при алергічних дерматозах та екзем, що спостерігається сверблячкою та розчухами
Кількість:

Склад і форма випуску

Дексаметазон 1 мг; Нікотинамід (вітамін РР) 10 мг; Піридоксин гідрохлорид (вітамін В6) 50 мг; Метіонін 300 мг; Наповнювач до 8 мг.

Екзекан є цукровий кубик білого кольору, вагою 8 г, розчинний у воді. Випускається в блістерах, що містять 8 цукрових кубиків кожен, упаковані в картонну коробку по два блістери.

Фармакологічні властивості

Діюча речовина препарату - дексаметазон, є синтетичним глюкокортикоїдом з протизапальною активністю. Він стабілізує проникність клітинних мембран і перешкоджає виробленню медіаторів запального процесу. Завдяки особливості хімічної будови, дексаметазон має набагато більшу протизапальну активність, ніж природні глюкокортикоїди. Дексаметазон легко всмоктується в кишечнику, поширюється в тканинах (часто у формі комплексу з білками плазми крові), виводиться з сечею. Вітамінні компоненти препарату, нікотинамід (вітамін РР) і піридоксин (вітамін В6), відіграють важливу роль в клітинних окислювально-відновних реакціях, беруть участь в процесах трансамінування, декарбоксилювання амінокислот. Піридоксин також є коферментом в біохімічних реакціях нервової тканини. Вітаміни легко всмоктуються в тонкому кишечнику і транспортуються в клітини.

Четвертий компонент препарату, метіонін, є життєво важливою амінокислотою, яка включається в різні біохімічні реакції і метаболізується в організмі у вигляді численних похідних. Особливо необхідний метіонін для клітин печінки і для синтезу кератину.

Показання

Лікування гострих і хронічних дерматитів і екзем алергічного походження, що супроводжуються сверблячкою і розчухами.

Дози і спосіб застосування

Екзекан призначають всередину, згодовуючи з руки господаря, або примусово в суміші з кормом або питною водою перші 4 доби в добових дозах:

Кішки і карликові собаки (1-5 кг): 0,5 кубика в день.

Маленькі собаки (5-15 кг): 1 кубик в день.

Середні собаки (15-30 кг): 1,5 кубика в день.

Великі собаки (30 кг і вище): 2 кубика в день.

Наступні 8 діб препарат призначають по 1/2 від початкової дози.

Побічні ефекти

У рідкісних випадках у чутливих до медикаментів тварин можлива блювота.

Фільтри
Фасування 1 шт