O.L.KAR Алергостоп для собак15 мл

  • O.L.KAR Алергостоп для собак15 мл
  • O.L.KAR Алергостоп для собак15 мл
O.L.KAR Алергостоп для собак15 мл
104 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: O.L.KAR.
Препарат для лікування дерматитів та отитів запальної та алергічно етіології
Кількість:
Склад

Препарат містить діючі речовини:

тріамцинолон – 0,1%,

вітамін B2 – 0,4%,

вітамін B6 – 0,2%,

вітамін PP – 0,02 %,

метіонін – 0,1 %;

допоміжні компоненти: бурштинова кислота, гліцерин, твін-80, КМЦ, бензоат натрію.

Фармакологічні властивості

 Алергостоп суспензія має виражену протизапальну та протиалергічну дію за рахунок зменшення проникності капілярів і зниження накопичення макрофагів, лейкоцитів та інших клітин в зоні запалення. Метіонін як незамінна амінокислота стимулює утворення біологічно активних речовин, активізує дію гормонів, вітамінів, ферментів, сприяє утворенню білків. Янтарна кислота, що входить до складу препарату прискорює процеси регенерації пошкоджених клітин шкіри, стимулює і нормалізує енергетичний та пластичний обмін, виявляє антитоксичну дію, підсилює біохімічні і фізіологічні відновні процеси в епідермісі та усуває метаболічний ацидоз в тканинах. Вітаміни нормалізують обмін речовин, сприяють швидкій регенерації пошкоджених клітин епідермісу, позитивно позначаються на стані шкірно-волосяного покриву вцілому. За ступенем впливу на організм теплокровних тварин суспензія відноситься до малонебезпечних речовин і в рекомендованих дозах не чинить резорбтивної, токсичної, мутагенної та сенсибілізуючої дії.

Застосування

Лікування захворювань шкіри алергічної природи у собак і котів (кропив’янка, алергічний дерматит, нейродерміт, екзема, атопічний дерматит, алопеції, укуси комах), у тому числі ускладнених бактеріальною інфекцією.

Дозування

Алергостоп суспензію задають тваринам всередину однократно індивідуально під час ранкового годування з невеликою кількістю корму або вводять безпосередньо на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в дозах, вказаних в таблиці:

Перед застосуванням флакон із суспензією слід ретельно струсити! Протягом перших 4 днів лікування препаратом проводять у дозах, наведених у таблиці, а в наступні 8 днів терапевтичного курсу кількість лікарського засобу на тварину зменшують вдвічі.
Протипоказання
Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Не підлягають обробці вагітні і годуючі самки. Не рекомендується застосовувати тваринам, страждаючим цукровим діабетом та вірусними інфекціями, а також кошенятам і цуценятам віком до 1 року.
Застереження
У дуже рідкісних випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату, передозуванні і тривалому застосуванні у тварини можуть проявитися блювота, слинотеча, порушення апетиту, подразнення шкіри, у молодих тварин – уповільнення процесів остеогенезу. При появі зазначених ознак застосування суспензії слід припинити. Можливе застосування препарату у кошенят з 2-місячного і у цуценят з 3-місячного віку за призначенням і тільки під контролем ветеринарного лікаря, якщо очікуваний ефект перевищує ризик розвитку можливих побічних явищ.
Форма випуску
Розфасовують по 10 мл (для кішок) і 15 мл (для собак) в полімерні або скляні флакони, які разом зі шприцом-дозатором упаковують у картонні коробки.
Зберігання
У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 °C до 25 °C.
Фільтри
Упаковка 15 мл