Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Zoetis Апоквель 16 мг 1 табл.

  • Zoetis Апоквель 16 мг 1 табл.
Zoetis Апоквель 16 мг 1 табл.
70 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Zoetis
Препарат при алергічних реакціях для собак у формі таблеток
Кількість:

Фармакологічні властивості
Апоквел відноситься до лікарських препаратів групи селективних інгібіторів янус-кінази (JAK).
Оклацітініба малеат, що входить до складу препарату, в терапевтичній дозі пригнічує функції прозапальних, проаллергічних і зудогенних цитокінів, залежних від ферментативної активності янус-кінази JAK1 або JAK3, цілеспрямований вплив на які дозволяє пригнічувати ключові механізми виникнення свербіжу, асоційованого з алергією, і сприяє усуненню симптомів місцевого запалення; на цитокіни, що беруть участь в кровотворенні і залежні від JAK2, істотно не впливає.
При тривалому застосуванні в більш високих дозах оклацітініб може викликати пригнічення лімфоїдної тканини, пригнічувати активацію Т-клітин за допомогою вимкнення на рівні рецепторів інтерлейкінів IL-2, що характеризує фармакологічна дія сполук даного класу.
Після перорального введення препарату оклацітініба малеат швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті (біодоступність становить 89%), надходить в системний кровотік, досягаючи максимальної концентрації в плазмі менше ніж через 1 годину, проникає в більшість органів і тканин, практично не метаболізується, виводиться з організму в незмінному стані, переважно з сечею, період напіввиведення становить 3-4 години.
Апоквел за ступенем впливу на організм відноситься до речовин помірно небезпечних (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007) зі слабо вираженими кумулятивними властивостями, в рекомендованій дозі не володіє мутагенною, канцерогенною, ембріотоксичної і тератогенної активністю.
Порядок застосування
Апоквел призначають собакам при дерматиті, асоційоване з алергією (контактний, харчової, паразитарних) з метою усунення сверблячки і зменшення вогнищевих змін шкіри, а також для профілактики рецидивів атопічного дерматиту.
Протипоказанням до застосування Апоквела є індивідуальна непереносимість тваринам його компонентів.
Не допускається застосування препарату собакам, з ознаками імуносупресії, такими як гіперадренокортицизм, а також собакам, з прогресуючими злоякісними новоутвореннями.
Не слід застосовувати препарат кобелям в період в'язки, собакам молодше 12-місячного віку і / або масою менше 3 кг, а також вагітним та жінкам, що годують сукам.
Апоквел застосовують собакам перорально індивідуально з руки, або в суміші з кормом, або вводять примусово в пащу в разовій дозі 0,4-0,6 мг оклацітініба на 1 кг маси тварини двічі на день, не більше 14 діб.
В якості підтримуючої терапії при атопічний дерматит - один раз на добу в тій же дозі, але не більше 14 тижнів.
Схема і тривалість курсу застосування препарату залежать від етіології і патогенезу дерматиту, клінічного стану тварини і визначаються лікуючим ветеринарним лікарем.
Слід переконатися в тому, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату. Прийом корму на біодоступність оклацітініба не впливає.

Таблетки 16 мг вводят так:

  • Собакам вагою 13,5 - 19,9 кг – 0,5 шт.;
  • Собакам вагою 27 - 39,9 кг – 1 шт.;
  • Собакам вагою 40 - 54,9 кг – 1,5 шт.;
  • Собакам вагою 55 - 80 кг – 2 шт

Застереження:
У зв'язку з тим, що оклацітініб здатний надати імуносупресивну дію і підвищити сприйнятливість до інфекційних та інвазійних захворювань, в період застосування препарату необхідний контроль на предмет розвитку у собаки інфекцій (інвазій), в першу чергу, демодекозу, а також неопластических захворювань.
При передозуванні Апоквела у тварини можуть спостерігатися такі симптоми: пригнічений стан, блювота, діарея, локальні алопеції, потовщення шкірної складки, утворення струпів і кірочок, міжпальцевих кісти, набряк кінцівок.
Специфічні антидоти відсутні, тварині застосовують симптоматичне лікування.
Особливості дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не встановлені.
Забороняється застосовувати Апоквел сукам в період вагітності і лактації, а також цуценятам до 12-місячного віку.
Слід уникати пропусків при введенні чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергової дози, застосування Апоквела відновлюють в відповідностей з цією інструкцією.
Побічні явища і ускладнення
При короткочасному застосуванні Апоквела можуть проявлятися пригнобленим станом, розладом функції шлунково-кишкового тракту, циститом;
у тварин, які отримують Апоквел більше 16 днів, приблизно в 1% випадків може спостерігатися підвищення апетиту і агресія, шкірні і підшкірні новоутворення, інфекції шкіри, викликані дріжджовими грибками, збільшенням лімфатичних вузлів, загостренням демодекозу і онкологічних захворювань.
При спільному застосуванні Апоквела з протимікробними, протизапальними і протипаразитарними препаратами фармакологічного взаємодії не виявлено.
Не слід застосовувати Апоквел спільно з імунодепресантами та протисудомними препаратами.
Не рекомендується проводити вакцинацію в період лікування з використанням Апоквела, а також за 2 тижні до і після періоду лікування.
Апоквел не призначений для застосування продуктивним тваринам.

 

З цим товаром купують