Veda Здорові нирки 50 табл.

  • Veda Здорові нирки 50 табл.
  • Veda Здорові нирки 50 табл.
Veda Здорові нирки 50 табл.
61 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Veda
Фітопрепарат при захворюваннях нирок та сечовидільної системи собак та котів
Кількість:

Лікарський засіб рослинного походження, призначений для профілактики і лікування хвороб нирок і сечовивідних шляхів у котів і собак:

  • гостра і хронічна ниркова недостатність;
  • пієлонефрит;
  • гломерулонефрит;
  • сечокам'яна і нирковокам'яна хвороба.

Фітоеліта Здорові нирки - лікарський засіб для котів і собак, що містить в якості діючих речовин екстракти, відвари і настої з лікарської рослинної сировини (трави хвоща польового, кори кореня барбарису, коріння кульбаби, листя берези, трави звіробою, стулок плодів квасолі звичайної, кореневищ і коренів марени, трави ехінацеї пурпурової, листя кропиви, трави золототисячника, трави фіалки, квітів комірника вязолістного, коренів лопуха, коренів і кореневищ солодки, шишок хмелю, квіток ромашки, трави леспедеци головчасте , Трави ортосифона тичинкового, нирок березових, квіток нагідок, листя м'яти перцевої, трави буквиці лікарської, кореневищ лепехи, кореневищ і коренів родовика, трави деревію, трави підмаренника, трави будри плющевидной, трави материнки) - 3,78%, а в якості допоміжних компонентів лактозу, крохмаль, стеарат кальцію, воду дистильовану.
Фітоеліта Здорові нирки являє собою двоопуклі таблетки від білого до світло-жовтого кольору. Допускаються вкраплення і незначна мармуровість.
Лікарський засіб випускають розфасованим по 50 таблеток в полімерні банки.
Фармакологічні властивості
Механізм дії лікарського засобу визначається фітотерапевтичний активністю біологічно активних речовин з екстрактів, відварів і настоїв лікарських рослин. Біологічно активні речовини хвоща польового (фенолокислоти і похідні 1-інданона, флавоноїдні з'єднання: флавонони (нарингенин), флавоноли (аромодендрін, Таксіфолін, кемпферол, кверцетин), флавони (генхванін, лютеолін, апігенін, 6-хлорапігенін), кремній в розчинній формі кремнієвої кислоти, пов'язаної з органічними сполуками) мають виражені сечогінні властивості, перешкоджають агрегації сечових каменів і утворення нерозчинних конгломератів. Кореневища марени фарбувальної містять антрахінони, що володіють здатністю розпушувати оксалатних каменів, фосфорнокислиє, щавлевокислі солі кальцію і магнію, уретати, що утворюються в нирках і сечовому міхурі, при жовчно-кам'яної хвороби. Трава леспедеци головчатой містить леспедін, що володіє гіпоазотеміческім, диуретическим і протизапальну дію, що особливо важливо при нирковій недостатності. Трава ортосифона тичинкового містить глікозид ортосіфонін, який надає помірну сечогінну дію при набряках внаслідок недостатності кровообігу і порушення функції нирок. Кора коренів барбарису містить алкалоїд берберин, що володіє антибактеріальною активністю, показаний при лікуванні запалення нирок і сечового міхура. Коріння кульбаби містять гіркоту тараксоцін, що володіє здатністю нейтралізації кислої реакції сечі і нормалізації лужного балансу організму, що перешкоджає агрегації каменів. Біологічно активні речовини інших компонентів використовуються в якості синергетически діючих.
Фітоеліта Здорові нирки за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007), не володіє кумулятивними, ембріотоксичними, тератогенних властивостями.
Показання
Фітоеліта Здорові нирки застосовують собакам, котам, цуценятам, кошенятам як допоміжний засіб для профілактики і лікування хвороб нирок і сечовивідних шляхів - гострої і хронічної ниркової недостатності, пієлонефриту, гломерулонефриту, циститу, сечокам'яної і сечокам'яній хворобі як протизапальний, антибактеріального, солевиводящій, камнерастворяющім, загальнозміцнюючий, репаративного, анальгетичної та спазмолітичний фітозасоби.
Лікарський засіб має жовчогінну та сечогінну дію, має здатність поступового розчинення оксалатних і фосфорнокислий каменів, уратів, що утворюються в нирках і сечовому міхурі, сприяє регуляції тонусу гладкої мускулатури ниркових мисок і сечоводу, що полегшує процес виведення і видалення конкрементів, зменшує азотемію при недостатності нирок, підвищує виділення натрію і меншою мірою калію, підсилює виведення азотистих речовин з сечею.
Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
При лікуванні гострих форм зазначених хвороб лікарський засіб застосовують перорально собакам і цуценятам по одній таблетці на кожні 10 кг маси тварини, кішкам по 1 таблетці, кошенятам по 0,5 таблетки через кожні 2 години протягом 1-2 днів. Потім препарат застосовують 3 рази на день в тих же дозах до усунення клінічних ознак хвороби.
При лікуванні хронічних форм зазначених хвороб лікарський засіб застосовують перорально собакам і цуценятам по одній таблетці на кожні 10 кг маси тварини, кішкам по 1 таблетці, кошенятам по 0,5 таблетки 3 рази на день. Тривалість курсу застосування лікарського засобу визначається фахівцем ветеринарної медицини.
ПОБІЧНІ ДІЇ
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні лікарського засобу відповідно до інструкції не спостерігається.
Протипоказання
Не встановлено.
Відомостей про несумісність лікарського засобу Фітоеліта Здорові нирки з іншими лікарськими засобами немає.