Veda Кіт Баюн табл. - заспокійливі таблетки на травах 50 табл.

  • Veda Кіт Баюн табл. - заспокійливі таблетки на травах 50 табл.
  • Veda Кіт Баюн табл. - заспокійливі таблетки на травах 50 табл.
Veda Кіт Баюн табл. - заспокійливі таблетки на травах 50 табл.
62 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Veda
Лікарський засіб для корекції поведінки тварин
Кількість:

Лікарський засіб, призначене для корекції порушень поведінки кішок і собак

Склад і форма випуску:

Біодобавка для кішок і собак, що містить водний відвар лікарських трав (трава пустирника - 4%, листя подорожника великого - 3%, листя м'яти перцевої - 2%, трава сухоцвіту болотного - 2%, трава хвоща польового - 1%, корінь солодки - 1 %, квітки глоду - 1%) і допоміжні компоненти. Являє собою таблетки білого кольору. Випускають в пакетах по 50 таблеток упакованих в коробочки з картону.

Фармакологічна

показання:

Для корекції поведінки у кішок і собак, починаючи з 10 місячного віку - крики кішок під час статевої охоти; нав'язливе вилизування; агресія по відношенню до господаря; імітація покриття; агресія в зв'язку з боротьбою за домінування; агресія, обумовлена страхом, або фобія; статева агресія; гіперактивність; безпричинний постійний гавкіт; порушення інстинкту маркування, мічення в квартирі; надмірне занепокоєння; агресивність внаслідок гіперсексуальності; стан страху і збудження.

Дози і спосіб застосування:

Задають тваринам перорально 3 - 4 рази на день за 20 хвилин до годування або через 1 годину після годування протягом 5 - 7 днів в наступних дозах: для кішок по 2 штуки на прийом, для собак 3 - 4 штуки на один прийом. При необхідності курс дачі препарату повторюють.

Виробник: Vega, Росія.

Фільтри
Упаковка 50 табл.