Зоохелс Супозиторії ректальні для собак та котів 2,1 г 10 шт

  • Зоохелс Супозиторії ректальні для собак та котів 2,1 г 10 шт
  • Зоохелс Супозиторії ректальні для собак та котів 2,1 г 10 шт
Зоохелс Супозиторії ректальні для собак та котів 2,1 г 10 шт
70 грн
Доступність:
В наявності
Супозиторії ректальні для собак та котів
Кількість:

Склад:
100 г супозиторної маси містить (г): бензокаїн (анестезин) -1,47; ксероформом - 1,12; цинку оксид - 0,59; обліпихи екстракт - 0,15; ментол - 0,12.
Фармакологічні властивості
Супозиторії ректальні «Зоохелс» - комплексний ветеринарний препарат, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічними властивостями діючих речовин, які входять до його складу.
Бензокаїн - анестетик місцевої дії, який можна зупинити і локально підвищує поріг сприйняття і пригнічує провідність нервових волокон, знижує больову чутливість. Найбільш виражена дія спостерігається в волокнах больової чутливості і симпатичних постгангліонарних волокнах. Бензокаїн уповільнює мембранне проникнення іонів Na + і К +, що знижує чутливість нервового волокна. Дія настає через 1 хвилину після застосування препарату і триває до 20 хвилин. Після всмоктування бензокаїн гідролізується в крові під дією естераз і холінестерази до параамінобензойної кислоти і диетиламіноетанола. Приблизно 80% параамінобензойної кислоти в незмінною або кон'югованої формі і 30% диетиламіноетанола виводяться нирками.
Обліпихи екстракт - полівітамінна складова частина рослинного походження, яка містить флавоноїди, каротиноїди, токофероли, вітаміни (С, Pр В2, В6, фолієву і нікотинову кислоти), інозит, фосфоліпіди, гліцериди лінолевої, олеїнової, ліноленової, пальмітинової і стеаринової кислот, поліфеноли, алкалоїд серотонін, органічні кислоти (винну, щавлеву, яблучну, янтарну), кумарини. Має загальнозміцнюючу, протизапальну, протимікробну, знеболювальну дію, посилює грануляцію і епітелізацію тканин.
Ксероформ - речовина, яка не всмоктується в кров'яне русло, має терпкий і підсушує; зменшує больову чутливість нервових закінчень, утворюючи альбумінатну плівку на поверхні тканин; звужує судини, зменшує їх проникність і ексудацію в місці запалення.
Цинку оксид має надзвичайно низьку здатність проникати в кров. Іони цинку коагулюють білки, утворюючи альбумінати, мають в'яжучий і підсушуючий ефект.
Ментол - анестетик рослинного походження. Потрапляючи на слизові оболонки подразнює нервові закінчення, що супроводжується відчуттям холоду і поколювання, має знеболюючу та антисептичну властивості.
Застосування
Застосовують препарат для лікування кішок і собак, хворих на параанальних синусит і проктит.
Дозування
Котам, цуценятам і собакам дрібних порід потрібно застосовувати супозиторії по 2,1 г. Дорослим собакам середніх і великих порід застосовують супозиторії по 3,4 г; по 1 супозиторію 1-2 рази на добу.
Супозиторії вводять в пряму кишку після очисної клізми кишечника або самостійного випорожнення. Курс лікування 7-14 діб.
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Побічна дія
Дискомфорт в задньому проході, послаблюючий ефект, алергічні реакції.
Зберігання
В захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 10 до 25 ° С.
Термін придатності - 3 роки.