Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Продукт Пивні дріжджі з частиком 150 табл.

  • Продукт Пивні дріжджі з частиком 150 табл.
  • Продукт Пивні дріжджі з частиком 150 табл.
Продукт Пивні дріжджі з частиком 150 табл.
32 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Продукт
Кількість:

Опис
Таблетки від світло-жовтого до коричневого кольору з вкрапленнями та специфічним запахом складових компонентів.
Склад
1 таблетка (0,5 г) містить діючі речовини:
дріжджі пивні - 0,18 г;
часник сушений - 0,06 г;
вітамін А - 400 МО;
вітамін D3 - 50 МО;
вітамін Е - 1,5 мг;
допоміжні речовини: лактоза, кальцію стеарат.
Фармакологічні властивості
Пивні дріжджі є найбільшим природним джерелом вітамінів групи В, які сприяють активному росту і нормальному розвитку організму тварин, запобігають порушення обміну речовин, попереджають авітамінози, поліпшують кровотворення.
Вітамін А бере участь в окисно-відновних процесах, вуглеводному і жировому обмінах. Впливає на мінеральний і гормональний обміни. Механізм дії вітаміну А полягає в регуляції засвоєння кисню в біохімічних процесах. Гальмує активність інсуліну і підсилює неоглікогенез. Активізує метаболізм кальцію і магнію і забезпечує формування скелета. Затримує утворення кератіногіалінових зерен в ліпідному шарі клітинних мембран і підтримує еластичність клітинних оболонок. Забезпечує нормалізацію функцій органу зору, шкіри, дихальних шляхів, травного каналу, матки. Відіграє важливу роль у взаємодії білків з ліпідами в клітинних мембранах, забезпечує їх функціонування і регулює їх проникність. Найбільш чутливими до дефіциту вітаміну А є мембрани лізосом: при його дефіциті збільшується елімінація ферментів з них. Вітамін А забезпечує також репродуктивну функцію у тварин: сперміо- і оогенез, зростання ембріонів, настання статевої зрілості, синтез статевих гормонів.
Вітамін D3 впливає на метаболізм кальцію і фосфору, починаючи від всмоктування в кишечнику і закінчуючи виведенням з організму. Забезпечує формування кісткової тканини тварин в період зростання, при лікуванні рахіту, остеомаляції, переломів костей.Регулірует вміст кальцію і фосфору в крові і кісткової тканини, забезпечує їх фізіологічне співвідношення в організмі. При зниженні рівня кальцію в крові вітамін D3 забезпечує його перехід з кісткової тканини. Впливає на тканинне дихання і окислення вуглеводів.
Вітамін Е належить до групи жиророзчинних вітамінів. Відіграє важливу роль як регулятор окислення в процесі біосинтезу білка. Збільшує вміст міозину і актомиозина і забезпечує метаболізм АТФ. Запобігає окисленню жирів, жирних кислот і стеринів, що може привести до токсикозу, як антиоксидант. Затримуючи окислення жирів, запобігає утворенню токсичних метаболітів, сповільнює обмін углаводов, білків, нуклеїнових кислот і стероїдів, а також забезпечує стійкість еритроцитів до гемолізу і окисленню. Вплив його на мембранні структури позитивно відображається на стійкості та функціональній активності покривного епітелію слизових оболонок травного каналу, матки, кон'юнктиви. Вітамін Е забезпечує нормальне функціонування травного і репродуктивного апаратів. У самців він регулює спермиогенез і зменшує кількість патологічно змінених сперміїв, запобігає переродженню епітелію сім'яних канальців. У самок поліпшує запліднення і ембріональний розвиток плода.
Часник сприяє підвищенню імунітету, стабілізації кров'яного тиску.
Застосування
Профілактика захворювань травної і дихальної систем, гіповітамінозів; поліпшення репродуктивної функції і росту тварин, стану шкіри і шерсті; підвищення імунітету і загальної резистентності організму; в складі комплексної терапії при порушеннях обміну речовин, мінеральної недостатності, захворюваннях шкіри (екземи, дерматити) у котів і собак.
Дозування
Добавку задають з кормом або згодовують котам або собакам безпосередньо, з розрахунку:
з профілактичною метою - 1 таблетка / на добу / на 10 кг маси тіла;
в складі комплексної терапії, при лікуванні хіміотерапевтичними препаратами, а також при підвищених навантаженнях і стресах - 1 таблетка / на добу / на 5 кг маси тіла.
Протипоказання
Не встановлені.

З цим товаром купують