Vet Exert VetoSkin ВетоСкін - 1 табл. (90 табл.)

  • Vet Exert VetoSkin ВетоСкін - 1 табл. (90 табл.)
  • Vet Exert VetoSkin ВетоСкін - 1 табл. (90 табл.)
Vet Exert VetoSkin ВетоСкін - 1 табл. (90 табл.)
8 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Vet Expert
Вітамінна добака для собак і котів, які страждають на захворювання шкіри
Кількість:

Vet Exert VetoSkin - вітамінна добавка для собак і котів, які страждають на захворювання шкіри, що спостерігається сухістю шкіри, тьмяністю та випадання шерсті.

Чому варто обрати:

  • олія огірочника лікарського - джерело потрібних ненасичених жирних кислот, які запобігають виведення води на зовні між клітинами епідермісу;
  • риб'ячий жир - джерело незамінних жирних кислот (ЕПК та ДГК), які діють протизапально та протинабряково;
  • цинк - важлива складова, яка забезпечує загоєння ран та росту і розмноженню клітин, що є важливим при лікуванні дерматологічних захворювань (нестача цинку викликає розвиток дерматозів);
  • вітаміни групи В - беруть участь в метаболізмі Омега-3 та Омега-6 ненасичених жирних кислот;
  • біотин - забезпечує зниження виділення сального секрету, що викликає розвиток себореї.

Складові:

риб'ячий жир (джерело омега-3 жирних кислот) 
олія огірочника лікарського холодного віджиму (як джерело омега-6 жирних кислот) 
цинк 
вітамін В1 
вітамін В2 
вітамін В6 
вітамін В12 
біотин

Властивості та застосування:

олія огірочника лікарського є джерелом незамінних ненасичених омега-6 жирних кислот, таких як лінолева та гамма-ліноленова кислоти, які підтримують бар'єрну функцію шкіри. Ці кислоти є складовою частиною керамідів, які формують особливі пластинки у міжклітинній речовині шкіри та, тим самим, запобігають виведенню води назовні між клітинами епідермісу. Шкіра залишається зволоженою та еластичною. Риб'ячий жир є джерелом незамінних ненасичених омега-3 жирних кислот, таких як ЕПК та ДГК, які мають протизапальні та протинабрякові властивості. Також вони сприяють гнучкості та еластичності клітинних мембран.

Добавка з омега-3 жирними кислотами дозволяє зменшити кількість протизапальних препаратів (у тому числі і стероїдів), які широко використовуються у протисвербіжній терапії. Цинк є найбільш важливим елементом у процесі загоєння ран та росту й поділу клітин, що відіграє надзвичайно важливу роль у лікуванні дерматологічних захворювань. Дефіцит цинку є причиною серйозних захворювань шкіри, так званих дерматозів.

Вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12) відіграють найважливішу роль у метаболізмі незамінних омега-6 та омега-3 ненасичених жирних кислот. Також вони посилюють захисні функції шкіри.

Біотин – вітамін групи В, при оральному введенні транспортується до сальних залоз та згодом виділяється на поверхню шкіри. Його присутність у сальних залозах частково сприяє зниженню виробництва сального секрету, що особливо корисно для собак, які страждають на себорею.

Дозування:

1 капсула для тварини з вагою менше 15 кг, 
2 капсули для тварини з вагою більше 15 кг.
Капсула може бути введена в цілому або подрібненому вигляді, змішана з їжею або введена безпосередньо до ротової порожнини. Рекомендовано застосовувати препарат не менше 2-х місяців або до моменту досягнення оптимального результату. 
Технологія капсулювання Twist off є корисною та зручною. Вона забезпечує тривале збереження якості жирних кислот, що досить легко окислюються.

Фільтри
Упаковка 60 капсул