Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Vet Expert CardioVet КардіоВет 90 табл.

  • Vet Expert CardioVet КардіоВет 90 табл.
  • Vet Expert CardioVet КардіоВет 90 табл.
Vet Expert CardioVet КардіоВет 90 табл.
630 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Vet Expert
Вітамінно-лікувальна добавка для собак при захворюваннях серця, а саме кардіоміопатією, викликану дилатаційною кардіоміопатією та мітральною регургітацією
Кількість:

Vet Expert CardioVet - вітамінно-лікувальна добавка для собак при захворюваннях серця, а саме кардіоміопатією, викликану дилатаційною кардіоміопатією та мітральною регургітацією.

Чому варто обрати:

  • L-карнітин - забезпечує метаболізм довголанцюгових жирних кислот та продукцію енергії, а також постійної енергії для насосної діяльності серця. Вміст L-карнітину допомагає у захисті міокарда від надмірної акумуляції жирних кислот всередині клітин міокарду;
  • таурин - забезпечує здоровий метаболізм серця, регулює кількість скорочень серця залежно від рівня іонів кальцію;
  • коензим Q 10 (убіхінон) - забезпечує продукцію енергії в організмі. Він є природним антиоксидантом у мітохондріях;
  • Селен - профілактика окиснювального стресу, що є однією з причин виникнення дилатаційної кардіоміопатії;
  • вітамін Е - у комплексі з селеном є антиоксидантом, який захищає від надмірного скорочення клітин серцевого ендотелію.

Властивості:

L-карнітин – це четвертинний амін який складається з лізину та метіоніну. Його головна функція – метаболізм довголанцюгових жирних кислот та продукція енергії. 95% загального карнітину присутнього у організмі, знаходиться у міокарді, що доводить, що одна з його функцій – забезпечення енергії для постійної насосної діяльності серця. 
Дефіцит L-карнітину у собак пов'язаний із появою дилатаційної кардіоміопатії. Додавання L-карнітину може допомогти захистити міокард від надмірної акумуляції жирних кислот усередині клітин міокарду. 
Таурин – одна з важливих речовин для здорового метаболізму серця. Вона відіграє ключову роль у метаболізмі міокарду шляхом регулювання рівнів іонів кальцію та осмотичного потенціалу, нейтралізації вільних радикалів. Він також становить 40% вільних амінокислот у міокарді. Таурин має антиаритмічні властивості, він регулює кількість серцевих скорочень у залежності від рівня іонів кальцію, а також він забезпечує цілісність клітин міокарду. Дефіцит таурину може напряму допомагати при дилатаційній кардіоміопатії у собак.   
Коензим Q10 (убіхінон) – важливий для процесу продукції енергії у організмі. Він також природний антиоксидант у мітохондріях, де, завдяки інтенсивній продукції енергії необхідної для роботи серця, продукується велика кількість вільних радикалів. 
Селен– це інтегральна частина ферменту глутатіон пероксидази, який втягнений у антиоксидантні механізми. Його функції сильно залежать від вітаміну E. Головна функція селену – попереджати ефекти окислювального стресу, який є одним з ключових елементів патогенезу дилатаційної кардіоміопатії. 
Вітамін E (у поєднанні з селеном) – це міцний антиоксидант, він захищає від надмірного скорочення клітин серцевого ендотелію. Вітамін E також знижує адгезію та агрегацію тромбоцитів у коронарних артеріях, що сприяє потоку крові через судини, що живлять серце.

Дозування:

Собаки з вагою тіла до 15 кг – одна таблетка двічі на день 
Собаки з вагою тіла більше 15 кг – дві таблетки двічі на день 
У випадках, коли вага собак перевищує 40 кг, ветеринарний лікар може збільшити дозування.

КардіоВет містить:

L-карнітину тартрат  
Коензим Q10 (включаючи L-карнітин)
Вітамін E                  
Таурин