Vet Expert KalmVet КалмВет - заспокійлива добавка для собак та котів 1 табл. (60 шт)

  • Vet Expert KalmVet КалмВет - заспокійлива добавка для собак та котів 1 табл. (60 шт)
  • Vet Expert KalmVet КалмВет - заспокійлива добавка для собак та котів 1 табл. (60 шт)
Vet Expert KalmVet КалмВет - заспокійлива добавка для собак та котів 1 табл. (60 шт)
8 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Vet Expert
Заспокійлива добавка для собак і котів для полегшення симптомів стресі та занепокоєння
Кількість:

Vet Expert KalmVet - заспокійлива добавка для собак і котів для полегшення симптомів стресі та занепокоєння.

Чому варто обрати:

  • триптофан - амінокислота, яка забезпечує активного виділення серотоніну в головному мозку. Збільшення рівня серотоніну викликає зниження появи агресії, самоушкодження та підвищує стійкість тварини до стресу;
  • ромашка - володіє заспокійливими властивостями. Містить в собі апігенін, який усуває занепокоєння та ає заспокійливу дію;
  • алеріана - забезпечує взаємодію активних речовин із нейромедіаторами, які регулюють почуття тривоги.

Триптофан – це амінокислота, що є попередником нейромедіатора серотоніну. Збільшення кількості триптофану у дієті призводить до збільшення його концентрації у головному мозку, що збільшує виробництво серотоніну, який при потраплянні у синаптичні щілини може взаємодіяти з різними підтипами рецепторів. Діючи на ці рецептори у різних частинах головного мозку, серотонін контролює багато фізіологічних функцій, таких як: вивільнення гормонів, біль, апетит, настрій тварини та поведінка. У дослідженнях, що проводились на собаках було виявлено, що збільшення рівня серотоніну у мозку може знижувати прояви агресії, самоушкодження та підвищити стійкість собак до стресу.


Ромашка (Chamomilla recutita) поміж різних біологічних властивостей має заспокійливу властивість. Апігенін, який міститься у екстракті ромашки, взаємодіє з бензодіазепіновими рецепторами та проявляє здатність усувати занепокоєння та має заспокійливу дію. Така дія була підтверджена на пацієнтах - тваринах з загальною тривожністю. Окрім апігеніну, у екстракті ромашки є й інші сполуки, які взаємодіють з бензодіазепіновими та гама-аміномаслянокислотними (ГАМК) рецепторами у мозку і, таким чином, забезпечують заспокійливий ефект екстракту ромашки.


Валеріана, а саме екстракт активних речовин з Valeriana officinalis, вже багато років відома своїми властивостями усувати неспокій та тривожність. Механізм дії валеріани полягає у присутності терпенових зв’язків, головним чином валеріанової та гама-аміномасляної (ГАМК) кислот. Активні речовини, які можна знайти у екстракті, взаємодіють з багатьма рецепторами нейромедіаторів, у тому числі і з 5-НТ-5А рецептором, який приймає участь у регуляції почуття тривоги. Заспокійливий ефект екстракту валеріани був підтверджений у багатьох дослідженнях на тваринах та людях.

Дозування:

Коти та собаки до 10 кг ваги тіла – 1 капсула на добу. 
Тваринам вагою від 10 кг до 25 кг – 2 капсули на добу. 
Тваринам вагою понад 25 кг – 3 капсули на добу

Склад:

олійні культури 
олійні плоди та їх похідні

Добавки:

ромашка (Chamomilla recutita)
валеріана (Valeriana officinalis)
триптофан