VetExpert Hepatiale Forte Гепатіалє Форте (40 капс.)

  • VetExpert Hepatiale Forte Гепатіалє Форте (40 капс.)
  • VetExpert Hepatiale Forte Гепатіалє Форте (40 капс.)
VetExpert Hepatiale Forte Гепатіалє Форте (40 капс.)
572 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Vet Expert
Підтримка та відновлення печінки у собак та котів
Кількість:

VetExpert Hepatiale Forte - підтримка та відновлення печінки у собак та котів.

Показання:

  • печінкова недостатність;
  • жирова та сполутно-тканинна дистофія печінки;
  • в процесі лікування печінкової енцефалопатії;
  • при застосуванні препаратів, які діють токсично на печінкові клітини;
  • при тривалому голодуванні.

Чому варто обрати:

  • орнітин - важливий для котів, які використовують амінокислоти для енергії, в процесі чого відбувається дезамінування;
  • орнітин захищає клітини печінки, активує процеси регенерації гепатоцитів та підтримує роботу печінки, особливо в період лікування печінки.

Hepatiale Forte 300 мг розроблений для собак і кішок, які потребують підтримці і відновленні функцій печінки. Препарат рекомендований при печінковій недостатності і функціональних розладах; жирових і сполучнотканинних зміни печінки; в процесі лікування хворих на печінкову енцефалопатію або при підозрі на це захворювання; при прийомі медикаментозних засобів, які надають потенційно негативний вплив на клітини печінки; у випадках щодо тривалого голодування. Форма випуску: упаковка 40 таблеток.

склад:

Діючі речовини - фосфоліпіди: фосфатидилхолін з соєвих бобів і орнітин в формі L-ornithine L-aspartate, допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза (МКЦ), магнію стеарат. В одній таблетці: фосфатидилхолін 150 мг, орнітин 150 мг, МКЦ 240 мг, магнію стеарат 12 мг.

Орнитин особливо важливий для кішок, які використовують амінокислоти для виробництва енергії, внаслідок чого у них дуже інтенсивно протікають процеси дезамінування. Особливо показаний орнітин кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія (або з підозрою), а також тривалий час голодуючим. З'єднання фосфоліпідів і орнитина у собак і кішок діє як гепатопротектор, цілеспрямовано захищає тканини печінки, ініціює процес регенерації гепатоцитів і підтримує функції печінки, особливо в період лікування захворювань печінки.

Спосіб застосування та дозування: 1 таблетка на 15 кг