АВЗ Барс Краплі для собак від бліх та кліщів 1 піпетка

  • АВЗ Барс Краплі для собак від бліх та кліщів 1 піпетка
  • АВЗ Барс Краплі для собак від бліх та кліщів 1 піпетка
АВЗ Барс Краплі для собак від бліх та кліщів 1 піпетка
26 грн
Доступність:
Очікуємо
Бренд: АВЗ

Краплі від бліх та кліщів для собак

Кількість:

БАРС® краплі проти бліх та кліщів для собак в якості діючих речовин містять фіпроніл - 50 мг / мл, діфлубензурон - 1 мг / мл і дікарбоксімід (МГК-264) - 5 мг / мл і допоміжні речовини

Механізм дії, що входить до складу лікарського препарату, фіпронілу полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів ектопаразитів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. Діфлубензурон, пригнічуючи синтез хітину у паразитів, порушує процес линьки, яйцекладки і виводимості личинок з яєць, що призводить до припинення поповнення популяції. Дікарбоксімід синергіст і використовується з інсектицидами для збільшення їх активності. Дікарбоксімід припиняє мікросомальне детоксикацію інсектициду, збільшуючи його токсичність для паразита.

Після нашкірному нанесення препарату, що входять до його складу не всмоктуюються в системний кровотік, рівномірно розподіляються по поверхні тіла, накопичуються в сальних залозах, які тривалий час захищаючи тварину від ектопаразитів.

Краплі інсектоакарицидні «Барс» за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин, в рекомендованих дозах не має резорбтивно-токсичної, місцево-подразнюючої та сенсибілізуючої дії; при попаданні в очі викликають роздратування. Препарат добре переноситься собаками і кішками різних порід і віку, проте токсичний для кроликів, а також риб і інших гідробіонтів.

Показання до застосування.

Призначають собакам і кішкам з 8-тижневого віку для лікування і профілактики ентомозів (воші, блохи, волосоїдів), саркоптоза, нотоедроза, отодектоза, хейлетіеллёза, ураженні іксодових кліщів.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Не підлягають обробці хворі на інфекційні хвороби, ослаблені і видужуючі тварини, вагітні та лактуючі самки, а також цуценята і кошенята молодше 8-тижневого віку, собаки масою менше 2 кг. 

Дози і порядок застосування.

Застосовують тваринам одноразово шляхом крапельного нанесення на суху неушкоджену шкіру в декілька точок в області спини між лопатками або в області шиї біля основи черепа (в місця, недоступні для злизування тваринам) в дозах, зазначених в таблиці.

При обробці великих собак (понад 30 кг) БАРС® краплі проти бліх та кліщів дозують з розрахунку 0,1 мл / кг, використовуючи піпетки різного об'єму.

Захисна дія лікарського препарату зберігається протягом 1-2 місяців. Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше ніж один раз на місяць.

При лікуванні отодектоза вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищають від вушної сірки, ексудату і струпів, потім закопують в кожне вухо по 4-6 крапель лікарського препарату. Для рівномірного розподілу лікарського препарату вушну раковину складають вздовж і злегка масажують її підставу. Залишок лікарського препарату в піпетці наносять тварині на шкіру між лопатками. У запущеному випадку отодектоза, ускладненим отитом, призначають антибактеріальні і протизапальні засоби і повторюють застосування БАРС® крапель проти бліх та кліщів через 7-10 днів.

Лікарський препарат обов'язково вводяться в обидва вуха, навіть у випадках ураження отодектозу тільки одного вуха.

Для запобігання розбризкування лікарського препарату (якщо тварина трясе головою) слід фіксувати голову тварини протягом декількох хвилин.

З метою запобігання повторного зараження блохами тваринам замінюють підстилки або обробляють їх і підлоги приміщень будь-яким інсектицидним засобом відповідно до інструкції по його застосуванню.

Особливі вказівки.

Не слід мити і купати тварину протягом 3 діб перед і після обробки, а також наносити лікарський препарат на вологу або пошкоджену шкіру.

Побічні явища.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігається.

При підвищеній індивідуальній чутливості до активних компонентів препарату або передозуванні, його слід змити водою з миючим засобом і призначити тварині антигістамінні і симптоматичні засоби.

Зберігання.

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від світла та вологи місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 ° С до 30 ° С.

Краплі інсектоакарицидні «Барс» слід зберігати в недоступному для дітей.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва.

Невикористаний препарат з вичерпаним терміном придатності утилізують з побутовими відходами.

Форми випуску.

Полімерні піпетки-крапельниці, упаковані по 1-4 штуки в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.

Фільтри
Упаковка 1 піпетка