Бар'єр Ошийник для собак від бліх та кліщів 65 см

  • Бар'єр Ошийник для собак від бліх та кліщів 65 см
  • Бар'єр Ошийник для собак від бліх та кліщів 65 см
Бар'єр Ошийник для собак від бліх та кліщів 65 см
28 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Бар'єр

Ошийник для собак від ектопаразитів до 6 місяців захисту

Кількість:

Нашийник використовується для сорбак (довжина 65 см). Діюча речовина інсектоакарицидного нашийника "Бар'єр" - фіпроніл, належить до класу фенілпіразолів. Виділяючись з нашийника, фіпроніл локалізується в сальний залозах, не потрапляючи в кров тварини. Таким чином, створюється ефект "резервуару", який забезпечує тривалу дію і збереження ефективності при купанні з застосуванням шампуню. З шкірним жиром фіпроніл поширюється по поверхні шкіри і шерсті. Купання і тривале перебування тварини на сонці не знижують ефективності препарату. Нашийник "Бар'єр" відноситься до групи малотоксичних препаратів для теплокровних тварин. Препарат добре переноситься кішками в терапевтичній дозі і в дозі, яка перевищує її в п'ять разів. Тривалість дії нашийника "Бар'єр" до 6 місяців, завдяки накопичувального дії.

Опис

Полімерна стрічка зі специфічним запахом складових компонентів.

склад

Одна ПВХ стрічка 65 ± 5 см (для собак) містить діючу речовину: фіпроніл -1,0 м

Одна ПВХ стрічка 35 ± 5 см (для котів) містить діючу речовину: фіпроніл - 0,5 м

Фармакологічні властивості

ATCvet QР53АX, Ектопаразитарна ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53АХ15, фіпроніл).

Діюча речовина препарату фіпроніл - похідне фенілпіразол.

Фіпроніл вражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в гальмуванні проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, що порушує роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове збудження і загибель ектопаразитів.

Фіпроніл проявляє контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Він акумулюється в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах і, поступово вивільняючи, забезпечує тривале контактна інсектоакарицидної дію. Створюється ефект "резервуару", що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу.

застосування

Профілактика і лікування собак і котів при ураженнях ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), Паразітоформнимі кліщами (Dermacentor pictus, Dermacentor marginatus, Rhipicephalus bursa, Ixodes ricinus), при сифункулятози і малофагозах собак і котів.

Дозування

Для зовнішнього застосування. Нашийник фіксують на шиї тварини таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок, і закріплюють. Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати зростання тварини. Довжина нашийника регулюється в залежності від розміру тварини.

Нашийник ефективний проти ектопаразитів протягом 6 місяців.

Протипоказання

Нашийник не рекомендується використовувати для хворих, виснажених, старих тварин і самок під час вагітності та лактації.

Застереження

Не застосовувати цуценятам у віці до 10-ти тижнів, кошенятам віком до 12-ти тижнів.

Упаковку нашийника слід відкривати безпосередньо перед застосуванням.

У рідкісних випадках у тварин спостерігається індивідуальна чутливість до фіпронілом і носіння ошийника може викликати місцеве подразнення шкіри. У таких випадках припиняють застосування нашийника.

Форма випуску

Полімерний нашийник довжиною 65 ± 5 см або 35 ± 5 см, вкладений в пакет з полімерної плівки, упакований в картонну коробку.

зберігання

У сухому захищеному від світла місці при температурі від 5 до 25 0С окремо від кормів для тварин, води і продуктів харчування.

Термін придатності - 2 роки.

Виробник: Продукт, Україна.