Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Beaphar Ошийник від бліх та кліщів для собак червоний, 65 см

  • Beaphar Ошийник від бліх та кліщів для собак червоний, 65 см
  • Beaphar Ошийник від бліх та кліщів для собак червоний, 65 см
Beaphar Ошийник від бліх та кліщів для собак червоний, 65 см
125 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Beaphar
Кількість:

Нашийник від бліх та кліщів для собак з 6-місячного віку. Знищує паразитів і захищає від повторного зараження блохами і кліщами протягом 6 місяців. Діазінон в складі нашийника володіє несистемною дією. Діазінон виділяється з поверхні стрічки, переноситься на шкірно-волосяний покрив тварини і накопичується в епідермісі, волосяних цибулинах, сальних залозах. Поступово вивільняючись на поверхню шкіри разом з секретом залоз, діазинон надає контактну інсектоакарицидну і репелентну дію на статевозрілі і статевонезрілі фази розвитку бліх, вошей, волосоїдів та кліщів, що паразитують на тваринах. 

Механізм дії:

Діазинон полягає в інгібуванні активності холінестерази і стимуляції холінергічних процесів в організмі кліщів, бліх, вошей і ін., в результаті чого відбуваються параліч і загибель ектопаразитів.

Склад:

Діазинон 15%.

Спосіб застосування:

Після відкриття упаковки нашийник розгорнути і надіти на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1,0-1,5 см, потім закріпити фіксатором і відрізати надлишок стрічки. Рекомендується надіти нашийник завчасно. Нашийник водостійкий, і тварину можна мити, не знімаючи його. Діазінон в складі нашийника володіє несистемною дією. Діазінон виділяється з поверхні стрічки, переноситься на шкірно-волосяний покрив тварини і накопичується в епідермісі, волосяних цибулинах, сальних залозах. Поступово вивільняючись на поверхню шкіри разом з секретом залоз, діазинон надає контактну інсектоакарицидну і репелентну дію на статевозрілі і статевонезрілі фази розвитку бліх, вошей, волосоїдів та кліщів, що паразитують на тваринах.