Ефектвет Ошийник для собак 65 см

  • Ефектвет Ошийник для собак 65 см
  • Ефектвет Ошийник для собак 65 см
Ефектвет Ошийник для собак 65 см
74 грн
Доступність:
В наявності

Ошийник для собак до 7 місяців захисту

Кількість:

Склад
         Стрічки ПВХ містять діючу речовину:
          - (35 ± 5 см): - фентіон - 0,5-0,7 г
          - (65 ± 5 см): - фентіон - 1,4-1,6 м
        Фармакологічні властивості
 ATCvet QP53А, ектопаразитициди для місцевого застосування з інсектицидами (QP53AF07)
 Фентіон - інсектицид групи тіофосфорорганічних з'єднань, механізм дії полягає в блокуванні ферменту ацетилхолінестерази в синапсах ЦНС паразита, що призводить до його загибелі. Фентіон погано проникає через гематоенцефалічний бар'єр теплокровних тварин, але при зовнішньому застосуванні всмоктується через шкіру і проникає в кров. Кровоссальні паразити гинуть через потрапляння в їх організм фентіон з кров'ю тварин.
 Діюча речовина, яке входить до складу нашийника, поступово виділяється з поверхні стрічки на шерсть тварини, проявляючи свою ектопаразитарну дію.
       Застосування
       Профілактика і лікування собак при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides canis), вошами (Linognathides spp.), кліщами (Demodex canis, Otodectes cynotis), волосоїдами (Ttrichodectes canis), чутливими до фентіону.
      Дозування
         Нашийник виймають з упаковки і надягають на шию тварини, фіксують таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок в 1- 2 см, потім закріплюють пряжкою і обрізають залишок стрічки. Довжина нашийника регулюється в залежності від розміру тварин. Підігнаний належним чином нашийник в закріпленому стані повинен вільно рухатися.
         Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від ектопаразитів протягом 6 місяців.
Протипоказання
Не застосовувати цуценятам до 4-х місячного віку.
Не застосовувати ослабленим і хворим тваринам і тваринам з підвищеною індивідуальною чутливістю до фентіону.
Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації
Застереження
         При роботі з препаратом дотримуватися основних правил гігієни і безпеки, прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.
         Упаковку з нашийником відкривати безпосередньо перед застосуванням. Маніпуляції з нашийником проводити в захисних гумових рукавичках, після маніпуляцій слід ретельно вимити руки теплою водою з милом; вимити і просушити рукавички. Уникати контакту маленьких дітей з тваринами, у яких є нашийники.
Форма випуску
Полімерний нашийник довжиною 35 ± 5 см або 65 ± 5 см, вкладений в пакет з полімерної (полівінілхлоридної) плівки і упакований в картонну коробку.
зберігання
Зберігають нашийник в захищеному від світла місці при температурі від 5 до + 25 ° С, в недоступному для дітей та тварин, окремо від харчових продуктів.
Термін придатності
2 роки.