Ефектвет Спрей для собак і котів від бліх та кліщів 100 мл

  • Ефектвет Спрей для собак і котів від бліх та кліщів 100 мл
  • Ефектвет Спрей для собак і котів від бліх та кліщів 100 мл
Ефектвет Спрей для собак і котів від бліх та кліщів 100 мл
97 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Ефектвет

Спрей від ектопаразитів для собак і котів

Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини:
фентіон - 2 мг;
альфа-циперметрин - 2 мг.
Допоміжні речовини: диметилсульфоксид, спирт бензиловий, 1,2 - пропіленгліколь, гліцерин, спирт ізопропіловий.
Фармакологічні властивості
ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди й репеленти
          Еффектвет - комбінований препарат, до складу якого входять фентіон і альфа-циперметрин.
          Фентіон - інсектицид групи тіофосфорорганічних з'єднань, механізм дії якого полягає в блокуванні ферменту ацетилхолінестерази в нервових синапсах паразита, що призводить до його загибелі. Фентіон погано проникає через гематоенцефалічний бар'єр теплокровних тварин, але при зовнішньому застосуванні всмоктується через шкіру і проникає в кров. Кровоссальні паразити гинуть через потрапляння в їх організм фентіон з кров'ю тварин.
          Альфа-циперметрин має репелентні властивості, це контактний синтетичний піретроїди з широким спектром інсектицидної дії, який блокує передачу нервових імпульсів, викликаючи порушення координації рухів, параліч і загибель ектопаразитів. Він швидко метаболізується і виводиться з організму, тому не накопичується в тканинах тварин.
          Після нанесення препарату на шкіру діючі речовини акумулюються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах тварини і мають тривалу інсектоакарицидну дію.

Застосування
Профілактика і лікування собак і кішок при ураженні ектопаразитами: блохами, вошами, волосоїдами, іксодовими кліщами (Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Amblyomma americanum), коростяними кліщами Sarcoptes scabiei і ін., А також застосовують при саркоптозі, нотоедрозі, вушної корости (отодектозу), бабезіозу, ерліхіозу, анаплазмозі, лейшманіозі та інших захворюваннях, викликаних ектопаразитами.
Дозування
Зовнішньо. Перед обробкою тварини флакон ретельно струшують і натисканням на кришку-розпилювач спрея направляють струмінь препарату на тулубі тварини на відстані 10-15 см і на шкіру вушної раковини. Препарат наноситься на всю поверхню попередньо скуйовдженою вовни з розрахунку 0,5-1 мл на 1 кг маси тіла, тобто від 4 до 9 натискань на головку флаконів місткістю 100 мл або 2-5 натискань для флаконів місткістю 250 мл.
          При розпилюванні препарату флакон тримати вертикально. Препарат наносити проти шерсті, довгошерстих тварин розчесати щіткою, намагаючись завдати препарат так, щоб він потрапив на шкіру. Для обробки голови і вух препарат слід нанести на руку в гумових рукавичках і втерти його обережно в шерсть.
          При ураженні тварин іксодових кліщів препарат наносять безпосередньо на кліща і місце його прикріплення до шкіри (одне натискання на головку). Якщо протягом 20-30 хвилин кліщ мимоволі не відпаде, то його акуратно витягують пінцетом.
          З метою запобігання повторної інвазії тварин ектопаразитами необхідно періодично замінювати або обробляти підстилки препаратом з розрахунку 4-6 мл (35-52 натискання на головку флаконів місткістю 100 мл або 17-26 натискання для флаконів місткістю 250 мл) на 1 м2 оброблюваної поверхні. Протягом трьох днів не допускають контакту тварини з обробленими предметами, а перед наступним використанням їх миють з миючими засобами.
          При нотоедрозі котів і саркоптозі у собак препарат наносять на попередньо очищені від струпів і корок уражені ділянки тіла із захопленням прикордонної здорової шкіри до 1 см. Обробку препаратом проводять, злегка зволожуючи місця ураження, з розрахунку 1 мл (9 натискань на головку флаконів місткістю 100 мл або 5 натискань для флаконів місткістю 250 мл) на 10 см2 ураженої ділянки,
 2-5 разів з інтервалом 5 - 7 днів до клінічного одужання тварини.
          Тварин з великими ділянками ураження обробляють в два прийоми з інтервалом 1 день, наносячи препарат на уражені місця спочатку з одного, а потім з іншої половини тіла.
           При лікуванні отодектоза вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищають від вушної сірки, ексудату і струпів, потім застосовують в кожне вухо - по 1-2 натискання на головку флаконів місткістю 100 мл або 1 натискання для флаконів місткістю 250 мл. Обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 3-5 доби.
          Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають і злегка масажують, фіксуючи голову тварини протягом 5-10 хвилин, для запобігання розбризкування препарату. Препарат вводять в обидва вуха!
Протипоказання
Підвищена чутливість до складових компонентів препарату!
Не застосовувати хворим, виснаженим і ослабленим тваринам.
Не застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 2-місячного віку.
Не застосовувати препарат вагітним тваринам і самкам під час лактації.

Застереження
При роботі з препаратом дотримуватися основних правил гігієни і безпеки, які прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.
Обробку тварин проводити на відкритому повітрі або в добре вентильованих приміщеннях до повного природного висихання вовняного покриву.
Не дозволяти тваринам злизувати препарат, містити подалі від відкритого вогню та нагрівальних приладів.
Важливо дотримуватися правил безпечної фіксації тварин.
Після обробки тварин необхідно вимити руки з милом. Протягом 48 годин після обробки тварин не можна гладити по шерсті і допускати тварину до маленьким дітям.
Не рекомендується купати тварин 48 годин до і після обробки препаратом.
Не допускати потрапляння препарату в очі.
Форма випуску
Полімерні флакони з кришкою-розпилювачем по 100, 250 мл.
зберігання
У сухому захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, подалі від опалювальних приладів, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 5 до 25 ° С.
Термін придатності
2 роки.