Екстразоль М Спрей від бліх та кліщів, 300 мл

  • Екстразоль М Спрей від бліх та кліщів, 300 мл
Екстразоль М Спрей від бліх та кліщів, 300 мл
75 грн
Доступність:
В наявності
Кількість:

Спрей Екстразоль М, 300 мл - ветеринарний інсектоакарицидний препарат для знищення бліх, кліщів, вошей, клопів, комарів, комплексу гнусу та інших ектопаразитів, аерозоль, балон об'ємом 300 мл. 

Призначений для терапії та профілактики ектопаразитних хвороб домашніх тварин (кішки, собаки) і для дезінвазії тваринницьких, господарських приміщень і об'єктів, що підлягають ветеринарно-санітарному нагляду. Має тривалу профілактичну дію. Препарат знищує: комарів, мух, гедзів, мошок, мокреців, москітів, перо-, пухо-, волосоїдів, бліх, вошей, клопів, а також кліщів: іксодових, гамазоідних, саркоптоїдних, курячих. Застосовується при комплексному лікуванні демодекозу собак.
Екстразоль М дозволяє позбутися від мух, комарів і інших літаючих і нелітаючих комах буквально за кілька секунд. Має пролонговану залишкова дія.
показання:
Препарат має широкий спектр інсектоакарицидної дії. При безпосередньому контакті він згубно діє на комах: мух, комах комплексу гнус (комарі, ґедзі, мошки, мокреці, москіти), пухо-, Перо-, волосоедов, бліх, вошей, клопів, а також кліщів: іксодових, гамазоідних, саркоптоідних, курячих.
Терапія і профілактика ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських та домашніх тварин: коней, великої рогатої худоби, овець, кіз, собак, котів, курей, свиней (сифункулятози, ктеноцефалідози, малофагозах, саркоптоідози; іксодідози; мелофагоз овець і коней, ураження овець личинками порожнинного овода (естроз ), курячий кліщ). Використовується в комплексному лікуванні демодекозу собак, великої рогатої худоби.
Препарат використовується для дезинвазії тваринницьких і господарського призначення приміщень при саркоптоідозах, малофагозах, сифункулятози свиней, великої рогатої худоби, коней, овець, птахів, м'ясоїдних; ураженні блохами, кліщами, клопами.
Склад: дельтаметрин - 0,02%, тетратметрін - 0,038%, есбіотрін - 0,17%, деіонізірованная вода, розчинники, пропеллент, поверхнево-активні речовини.
Спосіб застосування.
Ретельно струсити балон. Зняти ковпачок.
У приміщеннях: З відстані 20-30 см направити струмінь препарату на місця скупчення, пересування, можливого проживання ектопаразитів (щілини в стінах, підлозі, дверні та віконні коробки і рами, підстилки для тварин та ін.).
Витрата - один балон на приміщення площею 50-60 м². Обробку проводити при відкритих вікнах, з наступним провітрюванням, протягом 30 хв. При необхідності, обробку повторити через 14 днів.
На тварин: Препарат наноситься зовнішньо, безпосередньо на шкіру, в місця недоступні для злизування: собакам - в область холки і вздовж хребта, кішкам - в область потилиці, на шкіру вушної раковини. Обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 10-12 днів.
Доза препарату становить: на дециметр шкірного або волосяного покриву тіла тварини термін розпилення аерозолю становить 5-7 сек.
Протипоказання.
Не застосовувати препарат тваринам в останні місяці вагітності і під час тічки.
Запобіжні заходи.
Використовувати тільки згідно з інструкцією!
Уникати потрапляння препарату на харчові продукти, шкіру, одяг, в очі. Не розпиляти поблизу відкритого вогню. Чи не розбирати і не давати дітям. При попаданні на шкіру і в очі - промити великою кількістю води. Уникати попадання на балон прямих сонячних променів.
Зберігати окремо від харчових продуктів при температурі не вище 30 ° C.
Термін зберігання - 3 роки.
Клас небезпеки при застосуванні - 4.
Токсично! Вогненебезпечно! Не містить хладонів!
 
Обсяг 300 мл.
Виробник: НПК "КІН", Україна, м Київ.