Фіпроніл спрей 100 мл

  • Фіпроніл спрей 100 мл
  • Фіпроніл спрей 100 мл
Фіпроніл спрей 100 мл
76 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Фіпроніл

Спрей для собак і котів від екзопаразитів з 2-х тижневого віку

Кількість:

Склад
100 мл препарату містить діючу речовину: фіпроніл (0,28-0,3%).
«Фіпроніл-спрей» - не є препаратом системної дії, нагромаджуючи в епідермісі і сальних залозах тварини, він надає контактна інсекто-акарицидну дію на ектопаразитів.
Застосування
«Фіпроніл-спрей» застосовують для лікування і профілактики захисту котів і собак від бліх, вошей, комарів, вушних і іксодових кліщів. Обробка тварин проводиться на відкритій місцевості або в добре провітрюваних приміщеннях. Перед обробкою флакон ретельно збовтати.
Для флаконів обсягу 250 мл. - 1 натиск розпилювача на 250-350 грам живої ваги тварини (3-4 натискань на 1 кг живої ваги)
Однією рукою, інтенсивно натискаючи на важіль, розпилюють препарат на відстані 10-20 см від шкіри, а інший проводять по шерсті тварин проти напрямку росту волосся, таким чином, щоб препарат змочував не тільки шерсть, а й шкіру. Після цього, необхідно розтерти шкіру, для поліпшення і прискорення проникнення препарату. Рекомендуємо проводити обробку, надівши захисні рукавички.
На завершення, змочіть препаратом шматок тканини і обережно обробіть вуха, підборіддя, складки шкіри, лапи і навколо очей.
Дозування
обробка від кліщів - 1 раз в 30 днів,
обробка від бліх - 1 раз в 60-70 днів.
У міру необхідності, можлива повторна обробка. Для довгошерстих тварин, можливо збільшення дози препарату на 20-25%.
Застереження при використанні
Увага! Уникайте прямого попадання препарату в очі тварині.
Під час роботи з препаратом, необхідно користуватися гумовими рукавичками. При попаданні на шкіру та слизові оболонки необхідно змити водою. Не допускати злизування препарату тваринам, після обробки, протягом 5-10 хвилин.
Протипоказання
Забороняється купати тварину за 3 дні до і 3 дні після обробки. Часте використання шампунів, після обробки препаратом, частково скорочує термін дії препарату.
Не обробляти цуценят і кошенят молодше 2-тижневого віку.
Форма випуску
Флакон з пульверизатором 250 мл
Умови зберігання
Зберігати в сухому, темному місці, окремо від харчових продуктів, напоїв, в тому числі і корми для тварин, при температурі від 10 до 25 ° С.
Термін придатності - 2 роки.

Фільтри
Упаковка 100 мл