Bayer Foresto (Байєр Форесто) Ошийник для собак, 70 см

  • Bayer Foresto (Байєр Форесто) Ошийник для собак, 70 см
  • Bayer Foresto (Байєр Форесто) Ошийник для собак, 70 см
Bayer Foresto (Байєр Форесто) Ошийник для собак, 70 см
903 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Foresto

Ошийник для собак від ектопаразитів до 8 місяців захисту

Кількість:

Форесто® нашийник призначений для знищення бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів, які паразитують на собаках і кішках, а також для захисту тварин від їх нападу.

Доведена ефективність:

• Відлякує і знищує кліщів протягом 8 місяців

• Знищує бліх протягом 7-8 місяців

• Ефективний відносно статевонезрілих форм бліх і кліщів

Тривалий термін дії нашийника дозволяє не згадувати про щомісячні обробках. Безперервне використання Форесто® нашийника забезпечує захист тварин протягом 8 місяців.

Запатентована технологія контрольованого вивільнення діючих речовин забезпечує постійну низьку дозу препарату.

Безпечний для людей, домашніх тварин і навколишнього середовища.

Знижує ризик передачі трансмісивних захворювань.

Форесто® нашийник водостійкий, інсектоакарицидна ефективність зберігається після миття і купання тварини. Форесто® нашийник слід застосовувати до настання періодів підвищеної активності бліх і кліщів.

Без запаху

Порядок застосування:

Після відкриття упаковки нашийник розгортають, з внутрішньої сторони видаляють пластикові перемички і одягають на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1,0-1,5 см, потім пропускають вільний кінець стрічки через петлі і надлишок зрізають .

Після цього до нашийника можна прикріпити три світловідбиваючі кліпси, які допомагають стежити за твариною в темряві. Необхідно витягнути кліпси з пакета, розподілити їх рівномірно на частини нашийника, щоб вони не заважали зняттю нашийника і не блокували механізм швидкого зняття. При належному приєднання кліпс чути клацання. Приєднані до нашийника кліпси зняти неможливо.

Зберігають нашийник в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 ° С до 30 ° С.

Розмір: 70 см

Виробник: BAYER, НІМЕЧЧИНА